Moedemm 2022

1. Moedemm on Ida-Virumaa moehuvilistele koolinoortele suunatud sündmus, kus läbi taaskasutuse ja meeskonnatöö valmib omanäoline rõivakollektsioon, mida esitletakse ühisel moeetendusel.
  2. Moedemm 2022 toimub 14. aprillil Kohtla-Järve Järve Koolis 9. korda.
  3. Teema  “Lilled räägivad” on inspireeritud lilledest. Lillede võlumaailm annab võimaluse kasutada lõputult värve ning uurida erinevate õite tähendusi.
  4. Moedemmist saavad osa võtta kõik Ida-Virumaa koolide (k.a kutsekool, v.a õmbluseriala õpilased) õpilased. Rõivakollektsiooni meeskonda võivad kuuluda  erinevate klasside ja koolide õpilased.
  5. Kollektsioon peab koosnema vähemalt kolmest rõivakomplektist ja on valminud meeskonnatöös ning loodud õpilaste poolt. NB! Õpetajal on suunav roll.
  6. Rõivakomplektide valmistamisel on fookuses taaskasutus.
  7. Kollektsiooni esitamise eest vastutab iga grupp ise:

leiab modellid,
teeb loovliikumise (pikkus 5-10 minutit),
leiab saatemuusika,
teostab tutvustava video (2-5 minutit) kollektsiooni loomeprotsessist, mis juhatab sisse kollektsiooni esitluse.

1. Registreerimine Moedemmile toimub SIIN ning on avatud kuni  31.märtsini.
  2. Saatemuusika ning selle esitlusviis (live/mp3 fail/link) ja video saata hiljemalt 7. aprilliks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Täpsem info päeva korraldusliku poole kohta saadetakse registreerimisvormis edastatud kontaktaadressile.

1. Kollektsioonidele annab tagasiside žürii.

Osale ja aita kaasa Moedemm 2022 õnnestumisele!
Moedemm saab teoks tänu osalejatele, koostööpartneritele ja toetajatele.

Täpsem info: huvijuht Triinu Teppe, 53466457

Söökla

16. - 20. 05. 2022
23. - 27. 05. 2022
30. 05. - 03. 06. 2022
menüü

Registreeri end õppekeskkonda, loe kuidas seda teha.