Raamatukoguhoidja Eve Karp
E-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Raamatukogu lahtioleku ajad :
Esmapäev- reede kell 7.30- 16.00, lõunapaus kell 11.15- 11.45
Otsingut raamatukogus leiduvate teavikute kohta saab teha elektronkataloogist https://kjk.webriks.ee/

Lugemissaalis saab kasutada oma sülearvutiga internetti –WIFI ja lugejate kasutuses on püsiva internetiühendusega lauaarvuti.
Ajalehed koolis

  • Põhjarannik (kantseleis 215)
  • Postimees (eesti keele kabinetis 401)
  • Õpetajate Leht (õpetajatetoas 204)

Ajakirjad raamatukogus

  • Akadeemia 
  • Eesti Loodus
  • Horisont 
  • Hea Laps 

Uudiskirjandus – vaata https://kjk.webriks.ee/

KOHTLA-JÄRVE JÄRVE KOOLI RAAMATUKOGU KASUTAMISE KORD ja TÖÖVIHIKUTE SOETAMISE KORD on leitavad
Raamatukogu kord
Töövihikute soetamise kord

Alus: Haridus- ja teadusministri määrus  18.03.2011 nr.7. „Kooliraamatukogude  töökorralduse alused“ 
Raamatukogu lugejaks võivad olla kõik kooli õpilased, õpetajad, haldus- ja teenindav personal.
Lugejaks registreeritakse õpilasi klassi nimekirja alusel, õpetajaid, haldus- ja teenindavat personali isikut tõendava dokumendi alusel.
Lugejad taasregistreeritakse alates iga aasta 1. septembrist. Lugejate andmed kontrollitakse ja täpsustatakse. Raamatuid ei laenutata neile õpilastele, kellel on likvideerimata eelneva õppeaasta võlgnevused, nii õpikute, ilukirjanduse ja muude teavikute osas.
Raamatukogu teenused – kohalkasutus, kojulaenutus, teatmeteenindus – on tasuta.
Raamatukogu laenutab lugejatele raamatuid ja muid teavikuid kohalkasutamiseks ja koju.
Koju ei laenutata teavikuid, mis on mõeldud kohapeal kasutamiseks (lugemissaali raamatuid, teatmeteoseid ja entsüklopeediaid), uusi ajakirju ja ajalehti, eriti väärtuslikke ainueksemplare. Erandjuhul (ulatuslike referaatide, uurimistööde ja koopiate tegemiseks) laenutatakse lugemissaali teavikuid koju üheks õhtuks või nädalavahetuseks.
Kojulaenutatavate raamatute tagastamistähtaeg on kolm nädalat. Tähtaega võib raamatukogu nõusolekul pikendada , kui puudub nõudlus teiste lugejate poolt. Õppeaasta lõpuks tuleb tagastada kõik raamatukogust laenutatud raamatud (õpikud) ja muud teavikud, mille eest vastutab iga õpilane isiklikult.
Lugeja kohustub trükiseid ja nendele kleebitud vöötkoode hoolikalt hoidma ja nende rikkumisest teatama raamatukoguhoidjale. Kaotatud või rikutud raamat (teavik)tuleb asendada samaga, raamatukogu poolt võrdväärseks tunnistatuga või hüvitada rahaliselt.
Raamatukogus tuleb hoida vaikust ja korda, ei ole lubatud süüa ega juua.
Raamatukogu kasutamiseeskirja korduvalt rikkunud lugejalt võib direktsioon käskkirjaga raamatukogu külastamise õiguse ära võtta.