Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Sihtrühm

Vastutajad

MÄRKUSED

N

01.10

Rahvusvaheline muusikapäev

9.00

aula

Kontsert "Õudusest armastuseni"

7.-9. kl

1.-2.10

II kooliastme e-õppe päevad

4.-6.kl

õpetajad

 

 

10.15

Kooliraadio

Vägivallaennetuse päev

Kogu kool

Õpilasesindus, KiVa-tiim

 

E

05.10

8.15

aula

Õpetajate päeva aktus

Õpetajad, 9. kl

9. kl, kl.juh, T.Teppe

9.00

Klassid

9. klassid annavad tunde

Kogu kool

9. kl + kl.juh

4 30-min ainetundi

T

06.10

9.25

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

A.Endjärv

 

15.10

R 107

Õpetajate koostööaeg

õpetajad

A.Endjärv

6.-7.10

III kooliastme e-õppe päevad

7.-9.kl

õpetajad

K

07.10

18.00

402

Lapsevanemate digikoolitus

V. Knjazeva

üle nädala kolmapäeviti

N

08.10

13.25

R 402

Õpetajate digikoolitus – Google Meet

õpetajad

V. Knjazeva

15.10-16.10

R205a

Valdkonnajuhtide ja õppejuhi koostööaeg

M. Teetlok, I. Hallik, M. Palmik

 

spordisaal

„98 sekundit täpsust“

1.-9. klass

K.Maalma, S.Abner

kooli sünnipäev

R

09.10

Järve Kooli Päev

Kogu kool

kooli 98. sünnipäev, tortide valmistamine

L

10.10

15.00

koolimaja

Kooli külastab 37. lend

37.lend

A.Endjärv

 

E

12.10

väljasõit 9.00

Rahvusraamatukogu

VAT- teatri etendus

6.a, 6.b

I.Hallik, M.Palmik

E

12.10

11.05

R 410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

ÕE juhatus

L.Teppe, T.Teppe

T

13.10

9.25

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

A.Endjärv

 

15.10

R 402

Õpetajate digikoolitus – Google Meet

õpetajad

V.Knjazeva

11.05 ja 12.10

R 410

Õpilasesinduse infominutid

õpilasesindus

L.Teppe, T.Teppe

N

15.10

 

raamatukogu

Ettelugemispäev 4. klassidele

4. klassid

Ü.Toomjärv, I. Hallik

 

14.30-15.30

R 107

I kooliastme õpetajate koostöötund

1.-3.kl klassijuhatajad

kaasatud on valdkonnajuhid

R

16.10

 

tundides

1.-9. kl eesti keele, ajaloo- ja võõrkeelte tundides ettelugemine

1.-9. kl

eesti.k, ajaloo ja võõrkeelte õpetajad

 

I vaheaeg 19.-25.10.2020

E

19.10

aula

koolitus "Õppe jõukohastamine"

õpetajad

A.Kronk Olguner

K

21.10

 

 

Loovtööde kirjaliku osa lõpliku versiooni esitamine juhendajale elektroonselt

9. kl

K.Talver, 9.kl

 

E

26.10

 

 

Loovtöö esitamine elektroonselt ja paberkandjal loovtööde koordinaatorile

9. kl

K.Talver, 9. kl

Elektroonselt esitada oma pdf formaadis kirjalik töö See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja paberkandjal tuua ruumi 205 Kaia Talveri kätte.

14.15

Laiendatud juhtkonna koosolek

laiend. juhtk.

A.Endjärv

11.05

R 410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

ÕE juhatus

L.Teppe, T.Teppe

 

T

27.10

9.25

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

A.Endjärv

 

10.00

Oandu külastuskeskus

KIK 2.klass

2.klassid

A.Kronk Olguner, 2. kl. juh.

15.10

Valdkondade koosolekud

õpetajad

I.Hallik ja M.Palmik

11.05 ja 12.10

R 410

Õpilasesinduse infominutid

õpilasesindus

L.Teppe, T.Teppe

N

29.10

12.30 - 14.30

R 232 ja R 303

Loovtööde kaitsmine

9. kl ja 8. kl

K.Talver

Loovtööd kaitsevad need 9. klasside õpilased, kellel jäi töö kaitsmata kevade. 8. klasside õpilased kuulavad

13.30

Linnaüritus «Что за прелесть, эти сказки!»

7.kl

J. Kornõšova

R

30.10

 

R 408

Halloweeni tähistamine

6. kl

O. Lobanova