Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Sihtrühm

Vastutajad

MÄRKUSED

02.-06.11.20 teemanädal: oskused - loovus

1.-9.kl

I. Hallik, aineõpetajad

E

02.11

11.05

R 410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

ÕE juhatus

L.Teppe, T.Teppe

T

03.11

8.30-11.00

Kiikla rahvamaja

Loovusenädal - muinasjututuba

1a,1b

M.Murutalu, P.Burmeister

 

8.15-13.00

Iisaku looduskeskus

KIK-i projekt "Jäätmetekke ennetamine"

8.A

P. Piik, A. Kronk Olguner

9.00

Vanemuise teater

VAT-teatri etendus "Pàl-tänava poisid"

7.-8.kl

Ü.Toomjärv

 

9.25

 

Juhtkonna koosolek

juhtkond

A. Endjärv

 

11.05 ja 12.10

R 410

Õpilasesinduse infominutid

õpilasesindus

L.Teppe, T.Teppe

11.25 -13.15

Kooli lugemissaal

Külas kirjanik Mika Keränen

5.-6.kl

M.Virkus-Peetsalu, I.Hallik

4.t 6.kl; 5.t 5. kl

13.00

Kesklinna PK

Kohtla-Järve linna rahvastepall

4-5.kl

K.Maalma, S.Abner

võistkonnad P,T

15.10

Õpetajate koostööaeg

õpetajad

A. Endjärv, M. Teetlok

K

4.11

8.30-12.30

Kiikla rahvamaja

Loovusenädal - muinasjututuba

2a,2b

K.Kask, Ü.Peedo

 

10.00

Pannjärve

ANM jooksukross

 

K.Maalma, S.Abner

 

10.00 - 17.00

virtuaalselt

konverents "Ennast juhtiv ja väärtust loov noor ei ole imeloom

kooli esindus

11.25 - 14.55

Aula, lugemissaal

VAT Teatri töötoad

7.-9.kl

I.Hallik

I.Hallik Foorumteatri, lavavõitluse ja lookirjutamise töötoad

13.00

Maleva PK

Kohtla-Järve linna rahvastepalli

4.-5.kl

K.Maalma, S.abner

võistkonnad P,T

N

5.11

8.15-13.00

Iisaku looduskeskus

Jäätmetekke ennetamine

8.B

E. Koppelmaa, A. Kronk Olguner

11.25-14.45

Kiikla rahvamaja

Loovusenädal - muinasjututuba

4.a klass

R.Kukk

13.00

Maleva PK

Kohtla-Järve linna rahvastepall

4.-5.kl

K.Maalma, S.Abner

võistkonnad

R

06.11

8.30

Kiikla rahvamaja

Loovusenädal - muinasjututuba

3.a, 3.b

H. Toommägi, K. Raidma

09.-15.11

R208

Põhjamaade kirjanduse nädal

4.a, 4.b

Ü.Toomjärv

E

09.11

11.05

R 410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

ÕE juhatus

L.Teppe, T.Teppe

T

10.11

Mardipäev

3.a

H.Toommägi

9.25

Juhtkonna koosolek

juhtkond

A. Endjärv

11.05 ja 12.10

R 410

Õpilasesinduse infominutid

õpilasesindus

L.Teppe, T.Teppe

12.30-14.10

R 205a

Õppejuhi ja valdkonnajuhtide koostööaeg

M. Teetlok, I. Hallik, M. Palmik

15.10

R 402

Digikoolitus õpetajatele Google Classroomi testimine

õpetajad

V. Knjazeva

 

K

11.11

e-õppe päev

aineõpetajad, M. Teetlok, V. Knjazeva

9.00- 10.45

õpetajate Ettevõtliku Kooli sisekoolitus

11.10-15.30

koolitus "Stress või läbipõlemine - kas oskan vahet teha"

õpetajad

A. Kronk Olguner

N

12.11

Virtuaalne pereõhtu

T.Teppe, ÕE

virtuaalse üleskutse täitmine

R

13.11

15.10

R 401

Ajurünnak

Õpetajad

 

 

E

16.11

 

Kooliraadio

Sallivuspäev

 

KiVa-tiim

 

8.30-9.15

R 238

Töötukassa töötuba Haridus ja õppimisvõimalused

9.A

A.Kronk Olguner

 

9.25-10.10

R 238

Töötukassa töötuba Haridus ja õppimisvõimalused

9.B

A.Kronk Olguner

 

11.05

R 410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

ÕE juhatus

L.Teppe, T.Teppe

T

17.11

09.00-17.00

Tallinn PÖFF

PÖFF filmifestival

6.A,7.A, 7.B

Ü.Toomjärv, I.Hallik, K.Talver

 

9.25

Juhtkonna koosolek

juhtkond

A. Endjärv

11.05 ja 12.10

R 410

Õpilasesinduse infominutid

õpilasesindus

L.Teppe, T.Teppe

15.10

Õpetajate koostööaeg

õpetajad

A. Endjärv, M. Teetlok

K

18.11

8.30

Aula

Klasside pildistamine

Kõik klassid

T.Teppe, kl.juh

 

18.00

Vanematekogu koosolek

vanematekogu

A. Endjärv

N

19.11

 

 

Töövarjupäev 9. klassidele

9. klassid

 

 

14.30

R 103

I kooliastme õpetajate koostööaeg

 

1.-3.kl õpetajad

kaasatud on valdkonnajuhid

18.00

aula / 106

Järve Kooliga tutvumise päev 6-aastastele

esineb 3.kl

E

23.11

11.05

R 410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

ÕE juhatus

L.Teppe, T.Teppe

14.15

Laiendatud juhtkonna koosolek

A. Endjärv

T

24.11

2. ja 4. t

klassides

Kadripäeva traditsioonidest

K.Niine

9.25

Juhtkonna koosolek

juhtkond

A. Endjärv

11.05 ja 12.10

R 410

Õpilasesinduse infominutid

õpilasesindus

L.Teppe, T.Teppe

15.10

207, 401

Valdkondade koosolekud

õpetajad

I.Hallik, M.Palmik

N

26.11

11.00

Kooli lugemissaal

Maakondlik üritus "Koidulauliku valgel"

5.-9 kl etlejad

I.Hallik

18.00

Hoolekogu koosolek

R

27.11

15.00

1.trimestri koondhinnete väljapanemine

1.-9.kl

aineõpetajad

E

30.11

11.05

R 410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

ÕE juhatus

L.Teppe, T.Teppe