Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Sihtrühm

Vastutajad

MÄRKUSED

T

01.09

9.00

Koduklassid

Klassijuhatajatunnid

2.-7.kl

Klassijuhatajad

9.30

kooliraadio

Juhtkonna tervitus kooliraadiost

kogu kool

juhtkond

 

12.00

Aula

Teadmistepäeva aktus

1. ja 8.-9. klass

9. klassid, T.Teppe

järgnevad klassijuhatajatunnid

N

03.09

12.00

 

MTÜ Ida-Virumaa koolijuhid koosolek Järve Koolis

MTÜ Ida-Virumaa koolijuhid

A.Endjärv

 

R

04.09

8.30-13.00

Staadion

Spordipäev „Tervis staadionilt!“

Kogu kool

Keh. Kasv. Õp

 

T

8.09

9.25

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

  1. Endjärv

 

15.10

R 402

Õpetajate digikoolitus Google Classroom

õpetajad

Valentina Knjazeva

 

K

10.09

15.10

R 402

Õpetajate digikoolitus Google Classroom

õpetajad

Valentina Knjazeva

 

E

14.09

14.15

Laiendatud juhtkonna koosolek

laien. jk.

T

15.09

9.25

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

A.Endjärv

 

15.10

R 108

Õpetajate koostööaeg

õpetajad

 

 

N

17.09

18.00

 

Lapsevanemate koosolek

Lapsevanemad

juhtkond

 

R

18.09

8.30-15.00

Aula

Klasside pildistamine

Kogu kool

huvijuht

E

21.09

Loodusõpetuse tasemetöö

7.kl

T

22.09

9.25

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

A.Endjärv

 

15.10

R 401 ja 207

Valdkondade koosolekud

Õpetajad

Valdkondade juhid

 

 

 

 

23.-30.09 spordinädal

 

 

 

 

 

 

 

23.-30.09 Fotojaht 2020

8.-9.kl

N. Hramtsova

IVOL

K

23.09

12.00

 

Heategevuslik jooks

 

K.Maalma, S.Abner

 

15.10

R 402

Õpetajate digikoolitus

Õpetajad

haridustehnoloog

 

18.00

 

Hoolekogu koosolek

Hoolekogu

 

 

N

24.09

 

 

Loodusõpetuse tasemetöö

4.kl

 

 

 

 

Järve Kooli kolmevõistlus

1.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

 

R

25.09

 

 

Järve Kooli kolmevõistlus

1.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

 

E

28.09

 

 

Järve Kooli kolmevõistlus

1.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

 

T

29.09

9.25

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

A.Endjärv

 

 

 

Aastajooks

1.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

 

15.10-16.10

R104

HTM pilootprojekt "Professionaalne eestikeelne õpetaja põhikoolis" meeskonna koosolek

1.b õpetajad

A. Endjärv, M. Teetlok

meeskonna koosseisus veel P. Burmeister, K. Põdersalu, J. Jaanhold, S. Abner, V. Knjazeva

K

30.09

 

 

Spordinädala lõpetamine

1.-9.kl

K.Maalma, S.Abner