Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

R

03.01

09.00- 12.30

402

Digiõpiku koolitus (HITSA)

Õpetajad

Jelena Kallavus

 

E

06.01

10.50-11.10

410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

ÕE, T.Teppe

 

T

07.01

11.55-12.15

410

ÕE infokoosolek

ÕE

ÕE, T.Teppe

15.00

408

Õpetajate infokoosolek

Õpetajad

M.Teetlok

 

N

09.01

 

 

ANM korvpall - osavaima korvpalluri võistlus

7. klass

K.Maalma

 

R

10.01

11.00-14.00

aula

Kohtumine kirjanik Sass Hennoga

6.-9. klassid

T.Teppe

 

L

11.01

10.30- 12.30

Peetri koolis

”Русский язык – это просто и легко!”

7.-8. klassid

Jelena Kornõšova

 

E

13.01

10.50-11.10

410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

ÕE, T.Teppe

 

T

14.01

11.55-12.15

410

ÕE infokoosolek

ÕE

ÕE, T.Teppe

 

15:00

R401 ja R207

Valdkonnaõpetajate koosolekud

aineõpetajad

I. Hallik, M. Palmik

 

14. - 15.01

14.00

Ahtme hall

Kohtla-Järve linna koolispordimängude saalijalgpalli võistlused

 

K.Maalma

 

K

15.01

 

 

ANM 3x3 korvpall 

4.-5. kl ja 6.-7. kl

K.Maalma

 

R

20.01

10.50-11.10

410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

ÕE, T.Teppe

 

T

21.01

8.00

Tallinn

Riigikogu külastus

4.A, 4.B, 6.A, 6.B

J.Jelistratov, M.Virkus-Peetsalu, Ü.Toomjärv, K.Talver

 

11.55-12.15

410

ÕE infokoosolek

ÕE

ÕE, T.Teppe

 

23.-24.01

 

 

Võõrkeelte päevad "Keelte paabel"

1.-9. klassid

I. Hallik, K. Talver, võõrkeeleõpetajad

 

R

24.01

10.00

Jõhvi Põhikool

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

7.-9. klassid

I.Hallik, M.Jõemaa, Ü.Piperal

 

L

25.01

10.00 - 15.00

 

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

8.-9. klass

P.Ers

 

 

27.-31.01

 

 

Teemanädal SILMARING: HIINA

1.-9. klassid

M. Teetlok, I. Hallik, M. Palmik, V. Viirlaid

 

E

27.01

15.00

 

Juhtkonna koosolek

juhtkond

A.Endjärv

 

T

28.01

9.45 väljasõit

Jõhvi Kontserdimaja

Õpilasetlejate konkurss

4.-9. klassid

I.Hallik ja kõik kirjanduse õpetajad

 

10.05

238

Oma silm on kuningas. Hiina reisi muljed

8. ab klassid

A.Endjärv

 

15.00

308

Õpetajate infotund

Õpetajad

A. Endjärv

 

K

29.01

Töövarjupäev

9. klassid

K.Jõe

 

 

e-õppe päev

1.-9.klassid

M. Teetlok, I. Hallik, M. Palmik, K. Maalma, J. Kallavus, V.  Knjazeva

 

9.00

aula

Õpetajate digikoolitus

Õpetajad

J.Kallavus

 

 

Mäetaguse

ANM suusasprint

1.-9. klassid

K.Maalma

 

N

30.01

10.30-14.00

Aula/lugemissaal/
keemia

Maakondlik NUPUTA võistlus

5.-7. klassid

J.Kuus, J.Kallavus

 

R

31.01

10.05-13.55

Lugemissaal

Hiina nädala raames külalistunnid Tallinna Ülikooli Konfutsiuse Instituudi esindajatelt

7.-9. klassid

A. Endjärv

 

 

 

Okt-aprill

 

 

"Multiprojekt 2019/20 - Tvinnime keeletunnid põnevamaks!"

6. klass

M.Teetlok

 

 

Okt-aprill

 

 

eTwinningu Multiprojekt 2019/20 - Tehn-twin projektiportsud koolitundidesse!

8.klassid

P.Ers

 

Kirjuta psühholoogile