JUHTKOND

Stella Onkel

tuge vajavate õpilaste koordinaator

+372 5285 198

Krista Kask algõpetus, loodusõpetus, matemaatika,  programmi "VEPA" koordinaator   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Andra Kronk Olguner Arendusjuht  +372 5331 4002 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

TÖÖTAJAD
Ulatavad alati abikäe ….

Anne Mägi

juhiabi-andmekaitsespetsialist-asjaajaja-arhivaar