JUHTKOND

Stella Onkel

HEV koordinaator

+372 5285 198

Krista Kask algklasside valdkonna juht   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Andra Kronk Olguner arendusjuht  +372 5331 4002 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

TÖÖTAJAD
Ulatavad alati abikäe ….

Avaldatud on ainult loa andnud töötajate nimed.

Anne Mägi

juhiabi,andmekaitsespetsialist

+372 5553 4130

Kristina Guzairova