etlejadilme
Lõppevasse jaanuarikuusse jäi palju huvitavaid ettevõtmisi. Üks nendest oli 30. jaanuaril Jõhvi Kontserdimajas toimunud maakondlik õpilasetlejate konkurss. Sellest võtsin elus esimest korda osa ka mina. Etleja ülesandesks on esitada peast üks vabalt valitud autori luuletus ja proosapala. Kuna oma tundeid ja mõtteid olen mitu aastat vorminud luulekeelde, siis otsustasime õpetajaga, et esitan konkursil omaloomingut.
Minu kirjutatud luuletus oli meenutus lapsepõlvest. Juhan Liivi loomingu hulgast valisin esitamiseks proosateksti.  Harjutamist oli päris palju: tegin tööd kodus ja koos õpetajaga, harjutasin lugemist ka kaasõpilaste ees. Esinemise ajal oli väike närv ja ärevus sees, kuid kõik läks väga hästi. Uus kogemus annab motivatsiooni juurde ning olen kindel, et sellistest konkurssidest võtan osa ka järgmisel võimalusel.
Kokkuvõttes läks meie kooli õpilastel väga hästi. Oma vanuserühmast võitsid
KRISTO VAHT  (4.-6.kl) – juhendaja Krista Kask
RASMUS BOŽEN (7.-9.kl) – juhendaja Maie Jõemaa
KERTTU TEPPE ( 10.-12.kl) – juhendaja Ilme Hallik
Nemad sõidavad 9. veebruaril Põlvasse vabariiklikule konkursile oma maakonna ja kooli au kaitsma. Hoiame  pöialt!
LIIS TEPPE  (7.-9 kl) II koht – juhendaja Ilme Hallik
ELIZABETH VERI (10.-12.kl) eripreemia omaloomingulise luuletuse esitamise eest.

Elizabeth Veri,
10.kl õpilane