20171218 1057414.b, 5.b ja 5.a klass käis Rakvere Linnuses jõulumaal. 
Esmaspäeval 18.12 sõitsime Rakvere Linnusesse, et külastada sealset jõulumaad. Meid tervitati vägeva kahuripauguga ja seejärel läksime linnusesse. 
Kõigepealt läksime me õuduste tuppa, et sealt üles leida Grinch, kes meie kingitused tahtis ära varastada. Otsisime küll õhinaga, aga üles me teda ei leidnud. 
Edasi juhatas meid päkapikk piparkoogi tuppa, kus räägiti meile piparkookide tegemise ajaloost ja saime ka piparkooki kaunistada ning selle siis ära süüa.
Järgmises toas võlusime kulda. Üks tore võlurpäkapikk tegi meile palju nalja, valas igasuguseid vedelikke savitükikestele, lisas sinna Merililt võetud „kolm tilka verd“ ja meie muudkui kordasime tema järgi võlusõnu. Uskuge või mitte, aga natukese aja pärast oligi savitükikeste asemel kuldraha.
Linnuse hoovis nägime hobust, eeslit ja kitsesid. Andsime neile süüa ja samas räägiti meile, kuidas nende eest hoolitsetakse ja kuidas nad elavad. Veidi loomadest eemal saime joosta ja mängida ka.
Üks päkapikk kutsus meid siis muinasjuttu kuulama. Ta rääkis meile loo Okasroosikesest. Lõpuks tuli prints, suudles Okasroosikest ja ta ärkaski. Tegime nendega koos pilti ka. 
Lõpuks nägime ka jõulunäidendit, kus olid tegelasteks kummitus ja kaks tüdrukut, kellest said lõpuks head sõbrad. Kui etendus läbi sai, kohtusime jõuluvanaga, kes tõi meile kommi. Järelikult polnud Grinch komme ära varastanud.
4.b ja 5.b klassi õpilased ja õpetaja Krista Kask

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 95 külalist ja 0 liiget