taevalinkOn ütlemata tore, kui olemas on julgeid inimesi, kellel olemas tahe ise kogeda ja vastu võtta põnevaid väljakutseid. Kohtla-Järve Järve Gümnaasium on tänulik, et osalemine projektis „Üks päev ettevõtjana“ oli võimalik. Ütleb meie kooli moto: „Õppimine on ettenägelike privileeg!“ ja kogemuslik osalemine projektis andis sellele kinnitust.

Meie meeskonna tulemused rääkisid eile Jewe kaubanduskeskuses toimunud messil enese eest. Messiboksi peaauhinna võitis tiim Taevalink.

Siinkohal meie kooli tiimid:
HoneyWolf OÜ - ettevõtja Julia Volkova, tiimijuht Darja Gužovskaja ja tiimikaaslased Dave Martin Tammets, Nojus Kastritski, Anton Volkov, Erik Safonov, Diana Tammets. 

Korsten puhtaks OÜ - ettevõtte kontaktisik Katrin Nurm, tiimijuht Reimo Nurm ja tiimikaaslased Kristo Vaht, Kaisa-Keitly Nurm, Johanna Mai Puss.

Maksu- ja Tolliamet - kontaktisik Tiina Unuks, tiimijuht Lisette Liise Lilleorg ja tiimikaaslased Alex Ott, Gerli Teesalu, Helen-Kärt Käbin.

Taevalink - ettevõtja Martin Peetsalu, tiimijuht Lotte Teppe ja tiimikaaslased Alex Rohesalu, Danila Zykov, Gertrud Rande, Maribel Metsik.

Projekt Viru vangla - kontaktisik Taavi Siru, tiimijuht Richard Pärss ja tiimikaaslased Airi Illopmägi, Anita Nõmmiste, Liis Teppe.

Aitäh, et haarasite võimalusest kinni ja moodustasite Järve Gümnaasiumi ägeda projektitiimi. Te pidasite vastu septembrist detsembrini väldanud projektiperioodi ja ei andnud alla viimse hetkeni.
Olen uhke teie saavutuste üle ja teie tahtejõud on see, mis avab teile TEIE tulevikuväravad.

Aitäh, Taevalink,
nüüd teame, milline on maapealne pilt!
Aitäh Korsten Puhtaks OÜ,
tule tuppa toob teie meeskond ohutult!
Aitäh HoneyWolf OÜ,
meetooted prioriteet on nüüd!
Aitäh, Maksu-ja Tolliametaksu-ja Tolliamet,
teame, et makse maksab maksta!
Aitäh Viru Vangla,
et aitate inimesi õigele rajale suunata.

Ja suur tänu Kerda Eiert ning kogu projekti meeskond Alguskeskus OÜ ja Ettevõtlik kool,
teid kogemusõppe eest täname veelkord!
Vaata ka kõikide meeskondade reklaame YouTube-st.

Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi projekti „Üks päev ettevõtjana“
meeskondade nimel koolipoolne projekti koordinaator Vaili Viirlaid

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 149 külalist ja 0 liiget