yllar12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Seekordne „ Kogemuste jaht“ viis meid kokku meie kooli vilistlase, tuntud eesti näitleja ning Rakvere Teatri kunstilise juhi Üllar Saaremäega. 
9. veebruaril 2017 külastasid meie kooli noored HTMi projekti raames sõbraks saanud Toila Gümnaasiumi noortega Rakvere Teatri etendust „Thijl Ulenspiegel“. Menutüki lavastajaks on Üllar Saaremäe ja osades  TÜVKA teatrikunsti 11. lend, peaosas Karl-Robert Saaremäe. 
Enne etendust toimus meie vilistlasega mõnus vestlusring teemal „Täna olen mina siin, kuidas see juhtus?" Noored said teada, kuidas üks Kohtla-Nõmme poiss toimetab täna hoopis Rakvere Teatris.
Kuna vestlus toimus vahetult enne etendust hubases teatrikohvikus, siis vestlusringi põikasid aeg-ajalt sisse ka lavastuses osalevad näitlejad ning pikemalt jäi vestlusringi Karl-Robert Saaremäe.
 Tunniajane kohtumine lõppes boonuskohtumisega teatrimaja koridoris. Noortel jätkus küsimusi veel ja veel: kes uuris näitlejaks saamise võimaluste kohta, kes uuris töövarjuvõimalusi jne. Ehedaid emotsioone boonuskohtumisest loe siit.
 
Vaili Viirlaid
huvijuht

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 158 külalist ja 0 liiget