Ahhaa

07.06 toimus robootikaringi osalejatele reis Ahhaa keskusse.

Reis oli lastele õpetlik ja väga huvitav. Me veetsime lõbusalt aega ja saime uusi teadmisi.

Õpilased võtsid osa töötoast „Katapulti ehitamine“ ja külastame ka Teaduse teatrit teemal „Elekter meie ümber“.

Kõik osalejad olid väga aktiivsed ja proovisid kõiki uusi asju mida pakkus Ahhaa keskus.

Lapsed said enda näitel teada kuidas elekter mõjub inimesele, kuidas ilmub elekter ja mida saab ning mida ei tohi teha elektri seadmetega.

Ahhaa töötoas õpilased meisterdasid oma katapuldi ja proovisid seda töös. Oli väga lõbus ja igaüks sai nautida sellega mängimist. Koolis ja kodus ei ole meil võimalust nii mängida. Tore, et meil Tartus on olemas nii mõnus keskus.

Eriti tore on uus näitus Ahhaa keskuseses - Spordi väljakust, kust saab valida erinevaid spordialasid mis sind huvitavad ja saab kontrollida ka oma organismi koormust ja koormuse all olevate erinevate organite tööd.

Lisame ka pilte reisist ja kui te ei ole veel seal käinud sel aastal, siis kindlasti tehke seda. Soovime head õppeaasta lõppu ning nautige ilusat suve! Kohtumiseni sügisel!

Natalja Hramtsova,

robootikaringi juhendaja