kaart

3. juunil tunnustasime meie selle aasta tublisid tegijaid.

Tunnustuse said iga klassi 1-4 õpilast. Ka sel aastal märkasime lisaks õppimisele saavutusi spordis, ainevõistlustel, olümpiaadidel, projektides ja selle aasta säravamaid õnnestumisi.

Lisaks sellele, tunnustasime ka "heade suhete loojaid". Ehk inimesi, kes on väga hästi hoidnud ühte meie kooli väärtustest - head suhted.
 
1.a
Kaspar Teppe
Lilii Liblik
 
Heade suhete looja
 
Amanda Virkunen
 
1.b 
Uljana Borissova
 
Heade suhete looja
 
Eeva Jelistratova
 
2.a
Hennesi  Räis
Mirely Tarum
Markus Illopmägi
 
Heade suhete looja 
 
Egert Juhanson
 
2.b 
Agnes Viiksaar
Sofia Lõssenko
Daniil Retukov
Arina Lipatova (lapsevanem)
 
Heade suhete looja
 
Agnes Viiksaar
 
 
3.a
Eliina Mirt
Franz Kapp
Birete Gerassimov
 
Heade suhete looja
 
Annika Grossthal
 
3.b
Ruslan Majorov
Varvara Drumova
 
Heade suhete looja
 
Maksim  Tretiyakov
 
4.a
Liilia-Angelika Tallerma
Mariliis Oro
Mailin Murunit
Mia Aitsen
 
Heade suhete looja
 
Sirle Väin
 
4.b
Magdalena-Eliza Zimovtseva
Anastassija Jolkin
Darja Ivanova
Kirill Ivassjuk
 
Heade suhete looja 
 
Viktoria Trotsova
 
5.a
Mikk-Martten Mikita
Grete Tõnnov
Markus Rohesalu
 
Heade suhete looja 
 
Raili Liblik
 
5.b
Toomas Kops
Polina Malõgina
Uljana Nikitina
 
Heade suhete looja
German Petrovski
 
6.a
Jarek-Karla Pahka
Annabel Babitš
Mei Lee Laur
Elviina Mänd
 
Heade suhete looja 
 
Elviina Mänd
 
6.b
Daria Makarova
Rasmus Teppe
Nikita Rožkov
Laura Volkova
 
Heade suhete looja
 
Timofei  Mihhailov
 
7.a 
Leila Avakjan
Inessa Ossadtšaja
Vivian Lehmus
Nikita Januhhin
 
Heade suhete looja

 

 
Milana-Mia Popova
 
7.b 
Laura Bürkland
Rinaldo Šaldõbajev
Diana-Janeli Rannu
Simona Fetka
 
Heade suhete looja
 
Alex Rohesalu
 
8.a 
David Avakjan
Rebecca Lindus
Nelli Škaleta
Adely Tarum
 
Heade suhete looja
 
Marie Lisette Prits
 
8.b
Kaidi Sepp
Janar Noorsalu
Kaisa-Keitly Nurm
Merili Ehasalu
Kuldar Mänd
 
Heade suhete looja
 
Kristo Vaht
 
9.a 
Hanna Liisa Karpelin
Viktoria Rudnik
Martin Taavet
 
Heade suhete looja
 
Erik Fetka
 
9.b
Edana Kännu
Arina Brasovskihh
Sandra Seppa
Birgit  Paumere
Erich Sildma
 
Heade suhete looja
 
Lukas Oliver Oro
 
 
JK juhtkond
 

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 77 külalist ja 0 liiget