Taavi

Mis meenub esimesest tööpäevast Järve koolis?

Esimene tööpäev oli väljakutseterohke, kuna ma ei olnud varem nii noorte õpilastega tegelenud.

Kuidas Teist õpetaja  sai?

Kutsekoolis oli üks õpetaja, kes oli mulle suureks eeskujuks, ja just tema tekitas minus huvi pedagoogiameti vastu. Soovin olla sama tore ja inspireeriv õpetaja ning hea eeskuju oma õpilastele.

Kas tööle asumine oli esmane kokkupuude Järve kooliga või eelnes ehk mõni varasem kokkupuude/teadmine seoses selle majaga?

Minu haridustee algas endisest Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumist.

Millised tööd-tegemised on Teie varasemas kogemuste pagasis?

Olen lühikest aega teinud erialast tööd Austrias ja juba teist aastat töötan Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses õpetajana.

Milline eredaim mälestus meenub oma kooliajast?

Meenub põhikooli lõpureis Kihnu saarele, kus ööbisime oma telkidega rannas.

Milline õpilane Te ise olite?

Õpilasena ei olnud ma just kõige eeskujulikum.

Mis Teid elus innustab?

Mind innustab soov areneda, kogeda iga päev midagi uut ning oma teadmisi ka edasi anda.

Kuidas Te pingelisest tööst puhkate ja energiaga laete?

Vaba aega veedan oma pere ja koduloomade seltsis ning see ongi minu jaoks justkui puhkus.

Milline oleks Teie soov kooliperele ja kolleegidele?

Teades, kui pingeline ja stressirohke on õpetajatöö, soovin oma kolleegidele külma närvi ja lõbusat meelt.

Juhtkond tunnustab