Mis meenub esimesest tööpäevast Järve koolis?

Esimesest tööpäevast meenub kohe see, et tulin piinlikult vara tööle.  Muidugi ka uued kolleegid, kes olid väga sõbralikud ja abivalmid. Janika, Vaili ja Stella jäid kõige eredamalt meelde.

Kuidas Teist õpetaja sai?

Oma esimese kogemuse õpetajana sain tegelikult kutsekoolis kutseõpetaja ametikohal. Hiljem tekkis vanema õe eeskujul  mõte proovida õpetajaametit üldhariduskoolis.

Kas tööle asumine oli esmane kokkupuude Järve kooliga või eelnes ehk mõni varasem kokkupuude/teadmine seoses selle majaga?

Varasem kokkupuude  selle majaga puudus. Koolist rääkis mulle Kaia, kelle abiga siia tööle tulingi.

Millised tööd-tegemised on Teie varasemas kogemuste pagasis?

Olen nagu hunt Kriimsilm oma mitme ametiga. Õppisin kokaks ja juuksuriks. Päevase õppe ajal olen pidanud kooli kõrvalt pagari- ja öövahiametit. Töötasin juuksurina ja juuksurieriala õpetajana, kus lisaks juuksekunstile andsin  kätehoolduse, jumestamis-  ja maniküüritunde. Olen õppinud kutseõpetajaks ja praegu õpin kunstide ja tehnoloogia õpetajaks.

Milline eredaim mälestus meenub oma kooliajast?

Esimene armastus.

Milline õpilane Te ise olite?

Olin krutskeid täis, sepitsesin alalõpmata mingeid tempe, kuid õppetöös olin hoolas ja õppisin väga headele hinnetele.

Mis Teid elus innustab?

Mind innustavad siht ja seatud eesmärgid.

Kuidas Te pingelisest tööst puhkate ja energiaga laete?

Minu jaoks on parim viis energiaga laadimiseks  jooksmas käimine ja sushi söömine.

Milline oleks Teie soov kooliperele ja kolleegidele?

Olgem sõbralikud ja abivalmid!

Juhtkond tunnustab