roosat

Kohe pärast vaheaega soovisid õpilasesinduse liikmed oma koolikaaslased  „unest”  äratada ning kuulutasid välja projektinädala. See toimus 27. aprillist kuni 1.maini erinevate veebikeskkondade vahendusel, nagu praegusel ajal ainuvõimalik on. 
Nädalat alustasime üleskutsega „Värviliselt koduõppel“. Igaks päevaks valisime välja ühe värvi ning soovijad said saata endast pilte vastava värviga riietuses. Päeva lõpuks valmis sellest kollaaž. 
 
Nädala jooksul olid meil ka külalised ZOOMi keskkonnas ning huvilised said nendega kohtuda. Esmaspäev ja teisipäev olid ilusate neidude päralt: näohooldusest ning meikimistehnikatest rääkis Kadri Petersell ning lihtsaid soenguid õpetas tegema juuksur Kristi Põdersalu. Neljapäeval „külastas” meid vilistlane Daniil Golubev, kes rääkis oma tööst ja õpirajast. 

proje

 
Kolmapäeval korraldasime karantiini-kahoote`i - saime  lõbusalt aega veeta. Teisipäeval tegime koostööd Kiviõli I Keskkooli ja Toila Gümnaasiumi noortega, kellega viisime läbi kolme kooli mängu „Nutikad kuubis“. Lahendasime anagramme, tegelesime jutukestega ja arvasime ära ajakirjanduse päevakajalistes pealkirjades kaotatud sõnu.
Aitäh kõikidele, kes leidsid aega pilte saata ning osalesid meie  pakutud tegevustes!
Peame vastu! Uued teemanädalad on ees!
 
Triinu Teppe, kooli huvijuht
ja õpilasesinduse liikmed

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 90 külalist ja 0 liiget