kalade

Kutsume osalema rahvusvahelisel kalade rändepäeva joonistusvõistlusel. Kalasid oodatakse joonistama 5-18 a lapsi ja noori. Võistluse reeglite järgi võib illustratsioon olla horisontaalses formaadis A4 suurusel paberil ja vabalt valitud tehnikas. Kujutatavad kalad on siirdekalad nagu angerjas, atlandi tuur, meriforell, lõhe, ogalik, merisutt (või teised kinnitatud nimekirja liigid). Joonistused skaneeritakse või pildistatakse üles ja saadetakse elektrooniliselt  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja koopia See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Tööde esitamise tähtaega pikendati  30. aprillini 2020!

 

Eestis saadetud töid hinnatakse nii rahvusvahelisel kui kohapealsel võistlusel. Kahe vanusekategooria parimatele paneb temaatilised auhinnad välja ajakiri Kalastaja. Kõige aktiivsemalt kaasa lööv kollektiiv võidab osaluse kalanduslikus õpitoas või temaatilisel väljasõidul, mille toimumise aeg ja koht valitakse koostöös kooliga. Kollektiivi tunnustamisel aitavad kaasa Keskkonnaagentuur ja Kalanduse Teabekeskus.
 
 
 
Tööde hindamisel on 2 kategooriat: 5- 11 a ja 12- 18 a. Mõlema kategooria paremik kuulutatakse välja kalade rändepäeval 16. mail. Osalemise tingimuste kohta leiad täpsustused manuses olevalt kutselt.
 
 

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 104 külalist ja 0 liiget