Legopäev2020

 
15. veebruaril osalesid meie kooli robootikaringi õpilased üritusel LEGOPÄEV 2020. See on Eesti suurim LEGO-teemaline üritus, mis toimus juba 5. korda Kolga koolis.
LEGOPÄEV on mõeldud kõigile, kes armastavad legoklotsidest ehitada. Osalejate jaoks olid ette valmistatud töötoad: Harry Potteri teematuba, lastetööde näitus, kinoruum ja erinevad legoteemalised ehitusalad. Õpilased proovisid juhtida legoautosid, vaatasid täiskasvanute legoehitajate loomingut ja kollektsioone.
Lapsed said osa võtta robootikatubade tööst. Meie õpilased osalesid töötoas, kus pakuti võimalust ehitada Bokseri Roboteid. Pärast ehitamist oli vaja programmeerida Scratch keskkonnas ja sai ka  oma robotit bokserringis proovida. See oli väga huvitav. 
Meie koolist osalesid üritusel 2.  klasside kaheksa  õpilast,  kes esitasid üritusele oma tööd „Dinosaurusemaailm” ja „Transport”. Esimeses töös esitlesid õpilased ettevalmistatud programmeeritud dinosauruseid ja neile ehitatud maailma. Teine töö oli seotud transpordiga. Õpilased esitlesid erinevaid programmeeritud autosid, lennukeid ja ronge ning  jutustasid oma maailmast ja demonstreerisid, kuidas programmeeritud ese töötab. Mõlemad tehtud tööd olid huvitavad ja silmapaistvad ning said hea tagasiside. 
Meie õpilasi premeeriti nii tänukirjade kui ka meenetega.
Üritus oli hariv ja innustav ning lapsed said juurde uusi teadmisi. Täname kõiki, kes aitasid õpilastele seda reisi  organiseerida.
 
Robootikaringi juhendaja ja õpilased

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 185 külalist ja 0 liiget