kpaabel

 
23. ja 24. jaanuar olid meie koolis keelte paabeli päevad, kus õpilased tutvustasid erinevaid võõrkeeli. Meie koolis saab õppida  kahte võõrkeelt: inglise  ja vene keelt. Et laiendada laste silmaringi, ei piirdunud võõrkeelte õpetajad ainult nende kahe keelega.
Lisaks inglise ja vene keelele sai kuulda poola, türgi ja soome keelt. Igast klassist  rühm õpilasi esitas endast  aasta noorematele etteaste, mis oli koos õpetajaga ette valmistatud : 9. klassid esinesid 8. klassidele, 8. klassid 7. klassidele jne. 4. A  lapsed esitasid kolmandatele klassidele inglisekeelse muinasjutu „Happy Grasshopper“ ja 4.B lapsed esitasid loo „Little Miss“ ja „Little Mister“  kolmandatele klassidele. Juhendasid õpetajad Juri  ja Oksana.
kpaabel1
Õpetaja Halli tutvustas oma õpilastega poola keelt. Õpetaja Andra eestvedamisel õpiti türgi keelt ja tuletati meelde inglisekeelseid kõnekäände. Õpetaja Mai ja Kaia eestvedamisel õppisid 6. klasside õpilased soome keelt ja 5. klassid said kuulata põnevaid dialooge ning toredat laulu soome keeles.
 
Võõrkeelte õpetajad

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 196 külalist ja 0 liiget