Prindi

LAAT

Koolis oli tulemas jõululaat. Ka meie klass hakkas selleks valmistuma: tüdrukud jäid paari nädala jooksul mõnel päeval pärast tunde  meisterdama. 
 
Meisterdasime  palju taaskasutatavast materjalist: krõpsude ja piimasegu purkidest said kinkepakid ja pliiatsitopsid, kardinajääkidest kotid puuviljade ostmiseks, kaunistasime klaasist küünlaümbrised, kuhu uue küünla saab igaüks ise sisse panna, õlgedest tegime aknakaunistused.
Asjad meisterdatud, arutasime läbi hinnad. Arvestasime sellega, et laat on lastele ja meil olid paljud materjalid taaskasutatud. Õpetaja tegi meie laadakaupadest pildid, üks ema printis need välja ja meie mõtlesime  reklaamtekstid. Panime oma reklaami koolis üles.
Laadapäeval olid tüdrukud kordamööda müüjad. Meie kaubast jäi järele ainult paar küünlaümbrist. Matemaatikatunnis arvutasime, et teenisime kokku 13.70.  Arutasime ka seda, mida teenitud rahaga teha. Laste üksmeelne otsus oli, et annetame selle abivajajatele. Õpetaja pani juurde oma kaupade müügist saadud summa ja meie klass annetas 25 eurot telesaate „Inglite aeg“  abivajajatele.
 
2.b klassi õpilased Mailin, Mariliis, Sirle, Piia, Mia ja õpetaja Raidma
Klikke: 2257