Prindi

Kumaramoorid 2 10.06.2019

Esmaspäeval, 10. juunil sai humanitaar- ja sotsiaalainete õppetool kokku Mõisamaal, et pidada õppeaasta viimast koosolekut.


Päev tõotas tulla igati põnev ja seikluslik, sest ettevalmistused olid põhjalikud ja rõivastusstiil ette antud. Kohtusime õpetaja Ülla Toomjärve juures Mõisamaal. Õpetaja Ilme Hallik ja Pille Piik nautisid jalutuskäiku läbi Kohtla-Järve linna, Kaire Jõe hüppas jalgratta selga ja teised, kes igapäevaselt on sõltuvad transpordist, ei kuulanud õpetaja Ilme Halliku karmi käsku ning kulgesid kohale neljarattalise mootorsõidukiga.
Vaatamata jahedale ilmale, jätkus kübaramooridel juttu hiliste õhtutundideni. Efektsetes kübarates rännati ajas tagasi, meenutati minevikku, jagati kogemusi ja mõlgutati tulevikumõtteid. Iga mõnusa seltskonna juurde kuulub maitsev toit, mis ei tahtnud laualt kuidagi kaduda, sest Kaire Jõe ettevõtlikkusel valmisid grillil erinevad road, õpetaja Ülla hoolitses nii soolaste kui ka magusate suupistete eest ning tundus, et pedagoogid olid terve õppeaasta nii kõvasti tööd rabanud, et kõhu täitmiseks aega ei olnudki. Nüüd sai kõik tasa tehtud.


Õppeaasta on kohe läbi saamas. Peagi algab suvepuhkus, et koguda energiat uueks väljakutseid toovaks sügiseks.
Soovime kogu kooliperele päikeselist suve ning kõikide soovide ja unistuste täitumist.


Humanitaar- ja sotsiaalainete õppetool

Klikke: 2449