kokad

11. juunil 2019 tehtud fotol on lõbus põhimeeskond: Helina, Helena, Jelena ja Rait

Järve Gümnaasiumi söökla meeskond on alates 2019 jaanuarist hakkama saanud väikese kangelasteoga. Meie peakokk oli tervise tõttu sunnitud töölt eemal olema alates 21. jaanuarist 2019 kuni õppeaasta lõpuni 7. juunil. Sel ajal tegutses meie söökla väike meeskond tõeliselt mehiselt ja soe lõuna 450-le inimesele ja eine pikapäevarühmale olid iga päev õigel ajal vastavalt menüüle õpilaste ja töötajate laual. Ja seejuures veel väga maitsev lõunasöök koos paljude salatite valiku ja maitseveega!


Söökla meeskonda ei löönud rivist ka mõned haiguslehed, mis talvest kevadeni nende ridu vahel tublisti sakutasid. Mõnel päeval oli põhimeeskonna 5-töötajast kohal vaid 2 ehk kokk Rait Koroseik ja köögitööline Helena Borissjuk. Nendel päevadel võis sööklas liikumas näha päris paljusid abimehi. Ootamatuid hommikuid ja kiirreageerimise vajadust oli sööklas sel kevadel päris palju. Majandusjuht Jana Laur muudkui korraldas ja siis korraldas jälle ümber …
Vahelduva eduga olid sööklas abis meie töötaja Inna Pantjuhhova ja majandusjuht Jana Laur, kes said hakkama iga ametiga. Meid aitasid ka väljastpoolt abiks palutud kokad Svetlana Turtinskaja ja Irina Nikulina.  Kõige suurem abi oli väljastpoolt appi tulnud kokk Irina Katšanovast, kes jaanuarist kuni juunini oli iga paari päeva järel peaaegu kõik oma põhitööst vabad päevad kokana abis Järve Gümnaasiumi sööklas.  Söökla laomajanduse arvestuse aitas korras hoida raamatupidaja Kristina Guzairova, sest tervelt 4 väljakuulutatud konkurssi laohoidja ametikohale luhtusid – ei laekunud ühegi sobiva kandidaadi avaldust. Hiljuti liitus aga söökla meeskonnaga uus laohoidja Jelena Vassiltšenko, kes sulas meeskonda kenasti sisse.


Järve Gümnaasiumi juhtkonna siiras tänu kuulub kõigile neile, tänu kelle pingutusele oli meil kooliaastal kõht täis ja tuju hea!


Täname:

Rait, Helena, Jana, Kristina, Inna, Helina, Irina K ja Irina N., Svetlana, Jelena!

JG

 

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 269 külalist ja 0 liiget