kj

16.05 toimusid meie kooli staadionil Kohtla-Järve koolide vahelised kergejõustiku võistlused. Mitmed meie kooli õpilased saavutasid auhinnalisi kohti.


3.-5. Klasside tütarlaste arvestus saavutas Roksana Jaaniste 280m jooksus I koha ja 60m jooksus II koha. Rebecca Lindus oli samas vanuseklassis palliviskes III kohal. Noormeeste arvestuses saavutas Artur Venger 280m jooksus I ja 60m jooksus II koha.


0
Sigrid Naarits Pallivise I koht


8.-9. Klasside tütarlaste arvestus saavutas Sigrid Naarits palliviskes I koha. Noormeeste arvestuses saavutas Riho-Raul Säälik 60m jooksus II koha. German Avakjan kaugushüppes II ja 280m jooksus III koha.


8u
German Avakjan 280m jooksus III koht.

 

eee
Riho-Raul Säälik 60m jooksus II koht.

Kehalise kasvatuse õpetajad

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 50 külalist ja 0 liiget