6

Mitte nii kevadisel teisipäeval toimus Kohtla-Järve koolinoorte Mart Vildi nimeline krossijooksu võistlus Kohtla-Nõmme suusastaadionil. Võistlusest võtsid osa peaaegu kõik Kohtla-Järve koolid (puudus ainult Erakool Intellekt). Võistlustel võistlesid esmakordselt 1.-3. klasside õpilased, kes jooksid 300m.


1.-3. klasside arvestuses saavutasid auhinnalisi kohti mitmed meie kooli õpilased. Emilia Virkunen saavutas tüdrukute arvestuses II koha, Eva Kont 4. ja Kirke Oll 7. koha. Poiste arvestuses läksid esimesed kolm kohta kõik meie kooli poistele. Esimene oli Rasmus Teppe, teine Rico Sildnik ja kolmas Nikita Rõžkov.


5

4.-5. klasside poiste arvestuses tuli võitjaks Artur Venger ja samas vanuseklassis tüdrukute arvestuses saavutas Milena Kazatšenko 6. koha..

6.-7. klasside arvestuses läks kõige paremini Lotte Teppel, kes saavutas 7. koha. 8.-9. klasside arvestuses saavutasid German Avakjan 5. ja Marek Neidla 6. koha.

Kehalise kasvatuse õpetajad

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 148 külalist ja 0 liiget