jalkakooli

Jalgpall kooli!
Detsembrikuus käisid meie koolis Timo Teniste, Sirje Roops ja Martti Pukk, et läbi viia põnevad jalgpallitunnid. „Jalgpall kooli“ on Eesti Jalgpalliliidu regionaalprojekt, kus tutvustatakse noortele jalgpalli. Tunni alguses pandi proovile laste jalgpalli alased teadmised näiteks: kes on see kuulus laulja, kelle isa on mänginud Eesti koondises jalgpalli? Lisaks küsiti lastelt, keda ja mida on vaja, et oleks võimalik jalgpalli mängida?

Tunnis said lapsed proovida palli peatamist ninaga, seljaga ja isegi tagumikuga. Lisaks õpetati lastele, kuidas palli jala ja kukla taga hoida. Tund lõpetati nagu ikka jalgpalli mängides ja ühispildiga.

kossukooli

Korvpall kooli!

Teist aastat järjest külastas meie kooli Eesti Korvpalliliidu esindus „Korvpall 100 kooli“ projekti raames. Seekord tuli meile külla meie koolis õppinud Jalmar Joosep Saar, kes 3 õppetunni jooksul viis lastele läbi erinevaid korvpalliga seotud mänge ja tegevusi. 1.-3. klasside lapsed õppisid ja tuletasid meelde palli põrgatamist, söötmist ja ka viskamist. Mängiti erinevaid mänge nt Ehitaja ja Kalamees. Korvpalli teemaline tund lõppes sellega, et kõik õpilased pidid palli korvi viskama ja kõik said sellega ka edukalt hakkama.

Kehalise kasvatuse õpetajad

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 127 külalist ja 0 liiget