tartumuuseum
Kutsume koolilapsi osalema Tartu tähetorni videokonkursil "Täheteadlane"!

Kas sa põled soovist jagada teistega oma teadmisi planeetidest, tähtedest või kosmosereiside ajaloost? Kas sulle meeldib vaadata Youtube’i videosid ja sa tahaksid ka ise õppida, kuidas neid teha? Kas sa tahaksid proovida, mis tunne oleks olla maailmakuulus teaduste populariseerija nagu Neil deGrasse Tyson või Brian Cox?

Tartu tähetorn annab sulle võimaluse just seda teha! 2018. aastal tähistame 10 aastat üleslindistatud astronoomialoengutest. Sellega seoses kuulutame välja lühivideokonkursi noortele täheteadlastele.

Konkursist osalemiseks tuleb sul teha üks astronoomiateemaline lühivideo. Pole vahet, kas sa tahad rääkida sellest, kuidas tähed energiat saavad, Jupiteri kuudest või kosmose võidujooksust. Peaasi, et teema on sinu jaoks põnev ja sa tahad oma põnevusega ka teisi nakatada.

Kaamera ette ei pea jääma üksinda, sest videot võib teha ka koos oma sõpradega. Enda jaoks huvitavale teemale võib värvi lisada vahvate piltide või animatsiooniga. Kõige nooremad võivad paluda ka kellegi abi, et oma esinemine üles lindistada.

Video soovitatav pikkus on 2-3 minutit.

Video tuleb saata meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kindlasti lisada meilile osalejate nimed, vanus ja kontakttelefon.

Rohkem infot
 

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 177 külalist ja 0 liiget