image003
 
PRÜGI MAAS, SEADMED TARBETULT VOOLUVÕRGUS VÕI LIIGA PALJU PLASTIKUSTPAKENDEID? LIIGSELT TÄNAVATEL AUTOSID,
TULED PÕLEVAD TÜHJAS RUUMIS, KRAANIST JOOKSEB NIISAMA VETT VÕI TOIMUB LIHTSALT LIIGNE TARBIMINE?  KESKKONNAINVESTEERINGUTE KESKUS (KIK) KUTSUB I-VI KLASSIDE KOOLINOORI  VÕTMA OSA KESKKONNATEEMALISEST VIDEOKONKURSIST MINI NEGAVATT.
 
 
 
Konkursile oodatakse klippe, mis pakuvad lahendusi erinevatele keskkonnaalastele probleemidele, näiteks, kuidas säästa vett, aega, paberit, elektrit, toitu, jäätmeid või hoida mõnel muul moel meid ümbritsevat keskkonda. Konkursil osalemiseks tuleb moodustada vähemalt 3-liikmeline meeskond ja luua kuni 2-minutiline videoklipp, kus kirjeldatakse ära probleem ning pakutakse välja lahendus. Seejärel tuleb video mini Negavati kodulehel registreerida. Konkurss toimub kahes vanusekategoorias: I-III klasside ja IV-VI klasside õpilased. Osaleda võib ka terve klassiga ning kasutada nii õpetajate, noorsootöötajate, huviringide juhendajate kui ka lapsevanemate abi. Konkursil saab osaleda kuni 4. NOVEMBRINI 2018.
 
Videokonkursi mõlema vanusegrupi võitjad saavad kuni 700 euro ulatuses reisiraha mõne keskkonnaharidusega seotud muuseumi, õppekeskuse, ettevõtte külastuseks või loodusmatka läbiviimiseks. Auhinnata ei jää ka teised esikolmikusse tulnud meeskonnad. Konkursi võitjad selgitavad välja KIKi töötajad. Eriauhinnad lemmikutele panevad välja Eesti Pandipakend, Uuskasutuskeskus ning Rimi Eesti Food AS. Lisaks loositakse kõikide osalejate vahel välja nutitelefon uute ja ägedate videote tegemiseks.
 image002
Links:
------

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 165 külalist ja 0 liiget