Pilt 2
Pilt töötoast "Emotsioonide kollaaž"

11. mail toimus meie koolis õpilaste maakondlik ühisüritus „Emotsioonid meie sees ja meie ümber“.  Koos olles õppisid lapsed kolmes erinevas töötoas, mis on emotsioon, emotsioonide äratundmist, tunnete nimetusi, vaatlusoskust ja kujutlusvõime arendamist ning nii emotsioonidest kui ka nende muutustest.

Ühes töötoas kuulasid lapsed loengut impressionismist (muljete kunst) ja said ise meisterdada paberile oma emotsioonidest kollaaži. Teises töötoas moodustati kolmesed rühmad, kes pidid erinevaid emotsioone väljendama etteantud loo põhjal pantomiimina. Kolmandas töötoas said lapsed tahvelarvutites end proovile panna, kui hästi nad üldse emotsioone eristavad. Vahepeal kinnitati keha maitsva koolilõuna ning kringliga.

Ürituse lõpus sai iga laps kingikoti tubli osalemise eest töötubades ja hea tuju koos veedetud päevast.
Soovin tänada kõiki meeskonnaliikmeid: Õp. Krista Kaske, huvijuht Vaili Viirlaidi, logopeed Maaris Virkus- Peetsalu ja teisi abilisi projekti läbi viimisel.

Projekti toetasid IVOL ja Kohtla- Järve Linnavolikogu alaline haridus – ja kultuurikomisjon

Marika Koldits
Sotsiaalpedagoog