tantsutydrukud

KOOLITANTS 2018 oli Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi vabatantsu ringile taas edukas. Paide Muusika- ja Teatrimajas toimunud finaalkontserdil astuti lavale  4.-7. klasside vanuseklassis teisena ja saavutati Kooli tantsu  kategoorias NOMINENDI tiitel!

Juhendaja Ainikki Seppar kirjutab järgnevat:
14.04.2018 aastal toimus Paide Muusika-ja Teatrimajas Koolitantsu finaalkontsert.
Neli imelist 7. klassi tütarlast (Aksinja Dobrosotskaja, Ksenja Gluškova, Mayette-Lisell Ivaste, Karina Neilda) ja Ainikki Seppar (tantsuõpetaja) hakkasid tegutsema 2017. aasta oktoobrist, eesmärgiga esmakordselt esindada ja tutvustada meie kooli Koolitantsul.

,,Keegi meist ei osanud isegi hetkeks ette kujutada, et pääseme maakondlikult tantsupäevalt edasi finaali. Meie eesmärgiks oli saada kogemus, tantsida suurel laval ja saada tagasisidet väga olulistelt inimestelt tantsumaastikul“ ütles Ainikki.

Väljusime laupäeval Paidesse varahommikul, meil oli lavaproov ja esinesime kohe alguses, teisena. Esitasime kooli tantsu kategoorias meie ühisloomingu „Läbi loori“. Aeg lendas väga  kiiresti, ei jõudnud isegi närvitseda. Esinemine läks imeilusti, rahule jäid nii tüdrukud kui tantsuõpetaja. Kontserdi lõpus toimus autasustamine, kus Järve Gümnaasium tantsurühm pälvis Koolitantsu NOMINENDI  tiitli.

Vabatantsu ringijuhendaja ja tantsuõpetaja Ainikki Seppar on tänulik kogu Kohtla-Järve Gümnaasiumi kooliperele toetuse eest.

Ainikki ja tantsutüdrukud!
Oleme rõõmsad kogu kooliperega teie saavutuste üle ning jääme huviga ootama huviringi Vabatants uusi ja põnevaid üllatusi!

Vaili Viirlaid
huvijuht