etlejad
 
Üle virguva metsa,
üle heleda vee 
taas on lauludel lennata huvi…
 
28. jaanuaril oli hoopis Ida-Virumaa õpilasetlejate konkursil luuletustel lennata huvi. Meie koolist osales kolm julget etlejat, kes lugesid eriilmelisi luuletusi ja proosapalu. See oli 18. Ida-Virumaa õpilasetlejate  konkurss. Mina olen sellest üritusest osa võtnud viiel  korral.
 
Mäletan,  kui lugesin Kristiina Kassi pala „EI“. Lugu oli väga naljakas ja lapsemeelne, suutsin rolli sisse elada ja publikut naerma ajada. Kuigi olin väike, on jäänud see emotsioon mulle meelde.  Seekord lugesin katkendit, kus andsin nõu, kumb on endale mõttekam võtta:  kas leida endale  poiss-sõber  või lemmikloom.  
Etluskonkurssidelt saadud kogemused ja emotsioonid on püsivad. Iga  tekstiga panen ennast jällegi uude rolli ning suudan avastada uusi vaatenurki. Need on ka põhjused, miks mulle meeldib etelda. Usun, et Marie Lisette ja Jarek-Karla nõustuvad minuga.
4.-6.kl õpilaste vanuserühmas märgiti meie koolist ära Marie Lisette Prits  ja Jarek-Karla Pahka, kes said  žürii eripreemia. Palju õnne!
 
Lotte Teppe,
etleja, 8.klassi õpilane

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 158 külalist ja 0 liiget