loodusmang
Reedel, 18.mail toimus Lüganuse Keskkoolis 1.klasside õpilaste maakondlik loodusmäng. Loodusmängul osales 19 võistkonda, igas võiskonnas 3 õpilast.
Tervitussõnad ütles Lüganuse kooli direktor Tõnu Lont ja soovis noortele loodussõpradele edu.
Mängu jooksul tuli läbida kooli pargis 7 etappi, igas tuli lahendada oma ülesanded. Võistlus käis mitte aja peale, vaid seekord olid tähtsad teadmised-õiged vastused. Ülesanded olid lastele jõukohased, sest need olid koostatud õppekavas läbituga, kuid väikeste nippidega.
Meie koolist osales 2 võistkonda. 1.a klass saatis mängule 3 poissi: Kris Linderi, Markus Rohesalu, Mikk-Martten Mikita. 1.b klass seevastu 3 tüdrukut: Amelia Arkadjeva, Zlata Borissova ja Polina Malõgina.
Poisid ja tüdrukud olid tublid. Mis siis, et seekord esikolmikusse ei jõutud, andsid nad endast parima.

Reet Kukk
1.a klassi õpetaja