Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

KOOLIVAHEAEG 21.04-1.05.2018

02. - 03.05

 

Järvselja Õppe- ja Katsemetskond

Noored Euroopa metsades finaal

9., 12. kl

S.Kivil

võistkond
4 õpilast

02. - 09.05

 

Järve Gümnaasium

 RMK Metsaviktoriin

5.a, 6.,
9., 10. kl

M. Palmik

loodusõp/geo tunni ajal

RMK Metsaviktoriin

1.a, 3. kl

H. Toommägi,
K. Raidma, R. Kukk

 

K

02.05

16.00 -18.00

aula

Infopäev põhikoolide lõpetajatele
10 mõtet tulevasele gümnasistile

 

A. Endjärv

 

18.00

staadion

Jüri-Mari jooks

1.-12. kl

K. Maalma, S. Abner

6 tüdrukut ja
6 poissi igast klassist

N

03.05

11.30

R 305, R 306, R 307

11. klassi uurimistööde/praktiliste tööde kaitsmine

11., 10. kl

M. Teetlok,
M. Virkunen, K. Jõe

 

13.00

Järve Gümnaasium

Linna kergejõustikuvõistlus

3. - 9. kl

S. Abner, K. Maalma

 

R

04.05

10.00

Järve Vene Gümnaasium

Inglise keele riigieksami kirjalik osa

12. kl

M. Teetlok, I. Linde, J. Jelistratov

 

L

05.05

 

Tallinn

Kunstiolümpiaadi finaal

9. kl

A. Hanni

osaleb
L. Teppe

14.00

Vahtra Loomekeskus

Esinemine Ukraina
kultuuriseltsi sündmusel

 

V. Viirlaid

10 õpilast

07. – 11.05

 

 

Otsing internetist „Ma tunnen Eestit!”

8. - 9.kl

N. Hramtsova

 

E

07.05

8.15-15.00

Lääne-Virumaal, Metsamõisas

KIK projekt "Teadlik laps Metsamõisas",
teema: "Uuskasutus on säästlik"

1. kl.

T. Kivirand, R. Kukk,
D. Villemson

 

9.00

Järve Vene Gümnaasium

Inglise keele riigieksami suuline osa

12. kl

M. Teetlok, I. Linde,
J. Jelistratov

 

 

 

Jalgpalli osavusvõistlus
Loovtöö: M. Kiiver, S. Naarits

3. - 9. kl

S. Abner

klassist osaleb 3 õpilast

T

08.05

8.15-15.00

Lääne-Virumaal, Metsamõisas

KIK projekt "Teadlik laps Metsamõisas", teema: "Veetarga retk puhta vee tekkekohas"

6. kl.

T. Kivirand, K. Maalma

 

9.00-13.00

R 402

PISA 2018 test

7.-10. kl

M. Teetlok

30 õpilast 2002 sündinud

 

 

Arvutijoonistusvõistlus „Tuleviku kool”

1. – 4. kl

N. Hramtsova

 

14.30

füüsikaklass

Füüsika õpikoda

10.-12. kl

L. Jõumees

 

15.00

R 302

Infokoosolek

õpetajad

A. Endjärv

 

 

 

Klassiõhtu

3a. kl

H. Toommägi

 

18.00-20.00

keemiaklass

Lastevanemate koosolek

9. kl

P. Ers

 

 

Õpetajalt õpetajale. Loodusõpetuse lahtine tund 3. klassidele

3. kl

K. Raidma

 

K

09.05

 

 

e-külalistund
Ingrid Peek "Mis on elu mõte"

4.a kl

Ü. Toomjärv

 

14.10

R 406

Matemaatika-füüsika-keemiaõpetajate koosolek

 

A. Endjärv

 

N

10.05

12.00

Järve Gümnaasium

Heategevuslik teatejooks

4.-9. kl

K. Maalma

 

R

11.05

10.00

Järve Gümnaasium

Maakondlik üritus eesti koolide
HEV õpilastele
"Emotsioonid meie sees ja meie ümber"

HEV õpilased

M. Koldits

 

L

12.05

 

Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

Esinemine Tatari kultuuriühingu sündmusel

 

V. Viirlaid

 

E

14.05

 

Jõhvi G

Vene keele tasemeeksam ТРКИ B1- ja B2-tase (kirjalik)

12. kl

M. Teetlok, O. Nazarova

 

13.00

 

Kevadkross

1.-9. kl

K. Maalma, S. Abner

 

8.15-15.00

Lääne-Virumaal, Metsamõisas

KIK projekt "Teadlik laps Metsamõisas", teema: "Geotark Pandiverel"

7. kl.

T. Kivirand, K. Jõe,
J. Kuus

 

 

8.kl loovtööde esitamine õppejuhile

8. kl

M. Teetlok

 

8.10 – 9.05

 

Veeohutuskoolitus 1.klassidele

1. kl

R. Kukk, D. Villemson

L. Pärnsoo

15. - 18.05

9.00

Jõhvi G

Vene keele tasemeeksam ТРКИ B1- ja B2-tase (suuline)

12. kl

M. Teetlok, O. Nazarova

 

15. - 22.05

 

8.kl loovtööde kaitsmisettekande koostamine

8. kl

8.kl, juhendajad

 

T

15.05

8.15-15.00

Lääne-Virumaal, Metsamõisas

KIK projekt "Teadlik laps Metsamõisas", teema: "Veetarga retk puhta vee tekkekohas"

4. kl.

T. Kivirand, Ü. Toomjärv, K. Kask

 

15.00

 

Algklasside õppetooli koosolek koos algklassides õpetavate õpetajate ja pikapäevarühma õpetajatega

 

A. Endjärv, R. Kukk

 

 

12. klassi koolieksami materjalide kinnitamine

12. kl

M. Teetlok, A. Endjärv

 

K

16.05

8.30-11.30

R 406, R 408

Matemaatika proovieksam

9. kl

J. Kuus, A. Bent

 

10.10

R 402, R 301

Eesti keele tasemetöö

6. kl

M. Teetlok,
Ü. Toomjärv, Ü. Piperal

 

15.05

R 307

Põhikooli-ja gümnaasiumi eesti keele ja ajaloo õpetajate koosolek

 

A. Endjärv

 

N

17.05

 

16.00-20.00

 

Emadepäevale pühendatud kevadine kontsert-mess
16.00 – 17.45 töötoad
18.00 – 20.00 kontsert aulas

 

V. Viirlaid; M. Kaalep, ÕE

 

R

18.05

11.00

Mäetaguse PK

5. klasside osaoskuste olümpiaad

5.kl

P. Piik

5 õpilast

 

 

Orienteerumismäng „Fotojaht 2018”

7. - 8.kl

N. Hramtsova

 

15.05

R 308

Põhikooli-ja gümnaasiumi võõrkeelte õpetajate koosolek

 

A. Endjärv

 

12.00

Lüganuse

Maakondlik 1. klasside „Loodusmäng”

1. kl

R. Kukk, D. Villemson

3+3 õpilast

E

21.05

8.15-15.00

Lääne-Virumaal, Metsamõisas

KIK projekt "Teadlik laps Metsamõisas",
teema: "Hakkamasaaja looduses"

10. kl.

T. Kivirand, I. Hallik

 

 

T

22.05

10.10

R 402, R 301

Matemaatika tasemetöö

6. kl

M. Teetlok, J. Kuus,
A. Bent

 

15.00

R 402

Digikoolitus

 

J. Kallavus

 

12.00

Illuka

Maakondlik 2. klasside „Teadmisteralli”

2. kl

Ü. Peedo, E. Mägi

3+3 õpilast

K

23.05

8.10

aula

Kooli näiteringi etendus
„Kaevame vanaema üles“

1.- 3. kl

R. Tamm

 

10.00

 

Projekti Kiusamisest vaba lasteaed ja kool ühisüritus lasteaedadega „Üheskoos muutume paremaks”

 

R. Kukk

 

12.20

 

8.kl loovtööde kaitsmine

7., 8. kl

M. Teetlok, S. Abner,
E. Koppelmaa

 

N

24.05

7.00-8.15

kooli ees

VANAPABERI KOGUMINE.

1. -12. kl

MTÜ Meie Järve,
R. Kukk

 

10.10

R 106, R 107

Eesti keele tasemetöö

3. kl

M. Teetlok, K. Raidma, H. Toommägi

 


Toila laululava

Ida -Virumaa rahvatantsupeo
"Maailm valla" proovid
12.00 - 14.00 (1.-3.kl. rühmad)
15.00 – 16.00 neiduderühm
18.00 – 19.00 C-rühm

1.a, 2.b, 3.b, neiud, C-rühm

T. Aljaste, V. Viirlaid, R. Kukk

 

R

25.05

10.00

aula

Matemaatika riigieksam

12. kl

A. Endjärv,
M. Virkunen, S. Kivil

 

P

27.05

13.00 – 20.00

Toila laululava

Ida -Virumaa rahvatantsupidu
"Maailm valla"
12.00-15.50 proovid ja läbimäng
17.00 pidu

1.a, 2.b, 3.b, neiud, C-rühm

T. Aljaste, V. Viirlaid, R. Kukk

 

E

28.05

13.15

 

Uurimistööde/praktiliste tööde I kollokvium

10. kl

K. Jõe, M. Virkunen,
M. Teetlok

 

T

29.05

10.10

R 106, R 107

Matemaatika tasemetöö

3. kl

M. Teetlok, K. Raidma, H. Toommägi

 

 

 

Viimane koolipäev/mängudepäev

8., 9. kl

S. Abner, E. Koppelmaa, P. Ers, V. Viirlaid

 

K

30.05

 

Tapa

Riigikaitsekursuse õppekäik Tapa sõjaväelinnakusse

11. kl riigikaitse õpilased

I. Rooma

 

N

31.05

 

 

Kohtla-Järve linna koolide
VII Suveolümpiamängud

 

S. Abner, K. Maalma

 

01.-31.05

 

DigiÕppeVaramu õppematerjalide piloteerimine

10 E1,
11. kl

M. Virkunen

 

02.-31.05

 

Projekt „Tere, kevad“

1.a kl

K. Kukk

 

 

 

Õpetajalt õpetajale. Lahtine tund 2.a ja 3a. klassides

2.a, 3.a kl

E. Mägi, H. Toommägi

 

31.05-1.06

 

Avinurme

Riigikaitse laager
Avinurme vallas Murul

11. kl

I. Rooma