Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

N

01.11

14.10-18.00

Bioloogia
klass

Bioloogia õpikoda

10.-12.kl

S. Kivil

15 õpilast

 

 

 

 

Kõrvits klassi!

1.-3.kl

klassijuhatajad

 

 

 

13.00

Maleva PK

DUMLE 4.-5.kl rahvastepall P

4.-5.kl

S. Abner

 

R

02.11

17.00 - 20.15

 

HALLOWEENI filmiõhtu

7.-12.kl

ÕE, V. Viirlaid

 

R-P

02.-04.11

 

Tallinn

Väitluskoolitus

10.-12. kl

K. Jõe

6 õpilast

E-R

05.-09.11

 

R 103-108

Energiasäästunädala raames videvikutunnid

1.-3.kl

klassijuhatajad

 

E

05.11

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

T-K

6.-7.11

 

Vinni

EKSL 6.-9.kl noormeeste korvpall

 

S. Abner, M. Tali

 

T

06.11

15.05

R 303

Õpetajate infokoosolek

 

A. Endjärv, M. Teetlok

 

18.00

aula

Kooliuusikute vastuvõtt

3.kl

R. Kukk, E. Mägi,
Ü. Peedo, V. Viirlaid

 

K

07.11

09.50-10.10

R 410

ÕE infokoosolek

4.–12.kl

ÕE, V. Viirlaid

 

11.15-12.15

R 402

Matemaatika katseline e-test

7.kl

M. Teetlok, J. Kuus,
A. Bent

 

N

08.11

18.00

aula

Infokoosolek.
Kohtla-Järve Gümnaasiumi direktor I. Putkonen

lapsevanemad, 9.-11.kl õpilased

I. Putkonen

 

9.05-14.00

R 207

Projekt "Lahe geograafiatund"

6.-10.kl

M. Palmik

 

10.30-17.00

Narva

Foto- ja videoringi väljasõit (laager)

ringiliikmed + ÕE (KOOLI TV)

T. Kivirand, A. Mikkor

 

R

09.11

 

Kauksi RMK

Programm "Mets kui kooslus"

2.a kl

R .Kukk

 

8.30 - 15.00

Rakvere

Õppeekskursioon Rakveres ja Politseimuuseumis

3.kl

E. Mägi, Ü. Peedo

 

täpsustamisel

Tallinn

Vene keele Festival

9.-11.kl.

O. Nazarova

10 õpilast

12.30 - 15.45

TTÜ Virumaa Kolledž

Äriideede arenguprogramm STARTER@ Virumaa

12. kl:R.Otti, A.R. Toluk

V. Viirlaid

TTÜ Virumaa Kolledž

14.00 - 15.00

Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium

Äge app!

6.-12.kl

N. Hramtsova

Ida-Virumaa Informaatikaõpetajate sektsioon

L

10.11

10.00

 

Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

7.-8.kl

P. Ers

 

E

12.11

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

E-R

12.-18.11

 

 

Põhjamaade kirjanduse nädal

1.-3.kl

klassijuhatajad

koostöö linna lasteraamatu-koguga

T

13.11

15.05 - 16.00

R 402

Haridustehnoloogi digikoolitus

 

J. Kolga

 

K

14.11

09.50-10.10

R 410

ÕE infokoosolek

4.–12. kl

ÕE, V. Viirlaid

 

 

 

”Koidulauliku valgel”
maakondlik etluskonkurss

5.-12.kl

I.Hallik, V.Viirlaid

Koostöö linna ja maakonna koolidega

N

15.11

17.30-20.00

 

Pereõhtu 2018
17.30-18.00 tervitus aulas
18.00-20.00 töötoad

 

ÕE, V. Viirlaid,
I. Kask

Töötube viivad läbi erinevad koostööpartnerid!!

10.00-12.15

aula

Mäng "Eestlaste kultuur ja traditsioonid"

6.-7. kl

M. Virkunen

Praktliline töö.
E. Riimast,
A. Kazmina,
G. M. Nano

R

16.11

10.10

aula

KOGEMUSTE JAHT: Rahvusvaheline töökogemus ja õppetunnid karjääri ehitamisel
Külas vilistlane Katrin Kiviselg

10.-12.kl

T. Kivirand

 

11.00

Toila

Meri. Meri! Meri?

4.-9.kl

M. Jõemaa

esindus

L

17.11

 

TalTech Virumaa Kolldež

Virumaa matemaatikavõistlus

8.-12.kl

M. Virkunen, J. Kuus

 

 

Põlva

„Tahan Sulle öelda et…“

4.-11.kl

Ü. Toomjärv

esindus

E

19.11

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

T

20.11

 

R 103-108

Üleilmne lastepäev

1.-3.kl

klassijuhatajad

linna lasteraamatu-koguga

15.05

R304

Õpetajate infokoosoolek

 

A. Endjärv, M. Teetlok

 

K

21.11

 

Kiviõli 1.Keskkool

Maakondlik 3.klasside "Kuldvillak"

3.kl

E. Mägi, Ü. Peedo

võistkondlik 4+4

16.00-01.00

ERM

Etendus "Keisri hull"

10.-12.kl

I. Hallik, M. Virkunen, P. Ers

 

09.50-10.10

R 410

ÕE infokoosolek

4.–12. kl

ÕE, V. Viirlaid

 

N-R

22.-23.11

10.00 – 15.00

 

Töötoad TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tudengitega

7.-9. kl õpilaste grupp; 11.kl

V. Viirlaid, I. Hallik

7.-9. kl õpilaste grupp ca 20 õpilast

N

22.11

8.00-16.00

 

Töövarjupäev

10. kl

K. Jõe

majandus- ja ettevõtlusõppe rühm

7.00-8.10

kooli trepil

Vanapaberi vastuvõtt

1.-12.kl

R. Kukk, MTÜ Järve

 

9.30-18.00

Tallinn

Noorte filmifestival

5.a, 6.a kl

Ü. Toomjärv, P. Piik

 

R

23.11

täpsustamisel

aulas

Koolikontserdi sarjast: Maarja Nuut

täpsustamisel

V. Viirlaid

 

 

 

 

 

Põhikooli 1.trimestri hinnete väljapanemine

1.-9. kl

M. Teetlok

 

L

24.11

10.00

 

Füüsika lahtine võistlus

9.-12.kl

L. Jõumees

 

E

26.11

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

 

 

09.50-10.10

R 410

ÕE infokoosolek

4.–12. kl

ÕE, V. Viirlaid

 

T

27.11

11.15-12.00

aula

Loovtöö "LoodusTeadused"

7. kl

P. Ers

8.klassi loovtöö

 

 

9.30-17.00

Tallinn

Skypark, filmifestival

4.b, 5.b kl

M. Palmik, K. Kask

 

K

28.11

8.30-10.00

aula

Sügisesed rahvakalendripäevad

1.-3.kl

V. Viirlaid, klassijuhatajad

 

10.15-20.00

Tallinn

Tervishoiumuuseum, filmimuuseum, PÖFF

10.-12.kl

P. Ers, I. Hallik,
M. Virkunen

 

november

 

 

Nutisport

 

J. Kuus

 

 

 

Pranglimine

 

M. Virkunen