Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

R

01.03



e-õppe päev

1.-12.kl

M.Teetlok



Helsingi

õppereis

10.-12.kl

K.Toikka


E

04.03

18.00

R 205

Hoolekogu koosolek


E. Odinets


14.30


Juhtkonna koosolek


A.Endjärv


T

05.03

8.10-15.00

Kohtla-Järve Jäähall

JÄÄHALLIS KOGU KOOLIGA

vastavalt ajagraafikule

V.Viirlaid, S.Abner K.Maalma, klassijuhatajad


15.05

R 304

Õpetajate infotund


A.Endjärv


K

06.03

14.00

Kohtla-Järve Järve Gümnaasium

Majandusolümpiaadi piirkonnavoor

301/402

K.Jõe


N

07.03

7.00-8.10


VANAPABER

K

kogu kool

R.Kukk,

MTÜ Meie Järve


14.00-18.00

bioloogia

Õpikoda nr.6

9.-12. kl

S. Kivil


13.30-16.00

R 303, 304, 305, 307

Uurimistööde/praktiliste tööde II kollokvium

10.-11.kl

M.Virkunen,

M.Teetlok


R

08.03

10.30

Kiviõli

Kiviõli seikluspark

5.a

Ü.Toomjärv


14.00

Jõhvi Gümnaasium

Maakondlik vene keele olümpiaad

10.-12.kl.

O.Nazarova


10.30

Lüganuse kool

Matemaatikaolümpiaad

4.-6.kl

J.Kuus


PÕHIKOOLI 2. TRIMESTRI LÕPP

11.03-15.03


Järve Gümnaasium

Eesti keele nädal

4.-12.kl

emakeeleõpetajad


E

11.03

12.20

R 307

Väitlusturniiri I voor

9.-10.kl

P.Piik, K.Jõe


12.15-14.45

R 402

Looduainete katseline e-test

12.kl

M.Teetlok, P.Ers

28 õpilast

14.00

Jõhvi Kontserdimaja

Musta Kasti etendus "Jõud"

7.-9.kl

M.Jõemaa


14.30


Juhtkonna koosolek


A.Endjärv


T

12.03

12.20

R 307

Väitlusturniiri I voor

11.-12.kl

P.Piik, K.Jõe


9.05-10.55

R 402

Pranglimise maakondlik finaal

10.-12.kl

J.Kuus

20 õpilast

15.00

JG lugemissaal

KIKO-klubiõhtu - külas Contra


I.Hallik

Tublimatele eesti keele ja kirjanduse tundjatele

15.00

R 402

Digikoolitus


J. Kolga


K

13.03

9.05-10.55

R 402

Pranglimise maakondlik finaal

3.-9.kl

J. Kuus

23 õpilast

12.15-14.45

R 402

Looduainete katseline e-test

9.klassi valim

M.Teetlok, P.Ers

25 õpilast

12.00-14.00

Kohtla-Järve Kultuurikeskus

Lastemuusikal "Eksinud haldjad"

1.-3.kl,

4.a, 5.a kl

klassijuhatajad


12.00-15.00

JG aula

Linna loodusainete sektsiooni üritus. Loodusainete

gümnaasumi võistkond

P.Ers, S.Kivil, M.Palmik

Koostöö

Järve Vene Gümnaasium, Ahtme Gümnaasium

N

14.03



Emakeelepäev - etteütluste päev

4.-12.kl



10.10-12.00

Lugemissaal

Väitlusturniiri finaal

9.-12.kl

P.Piik, K.Jõe


11.00


"Õnnelind Täpi" kohtumine kirjaniku ja illustraatoriga

2.a ja 3.akl

R. Kukk, E. Mägi


R

15.03


Narva

Tammsaare võistulugemine


Ü. Toomjärv,

M. Jõemaa

2 õpilast

12.00

Tammiku Põhikool

Krõlovil külas

6.-8.kl.

O.Nazarova

6 õpilast

R-L

15.-16.03


Tallinn

Vabariiklik emakeeleolümpiaad Tallinnas

11.kl

I.Hallik

Hanna-Liisa Reimann

L

16.03

10.00

Tallinn

Etlejate konkurss "Elav klassika"

9.-11.kl.

O.Nazarova

3 õpilast


Jõhvi Spordisaal

XX TANTSUPEO eelproov

neiduderühm

V. Viirlaid


E

18.03

14.30


Juhtkonna koosolek


A.Endjärv


T

19.03

10.00

Tallinna Ülikool

Vene keele olümpiaadi vabariiklik voor

10.-12.kl.

O.Nazarova


15.05

R 407

Õpetajate infotund


A. Endjärv


K

20.03


R 301

Noored Euroopa Metsades - veebiviktoriin

9.-12.kl

S. Kivil

kaks võistkonda

N

21.03

9.00

Järve Gümnaasium

Matemaatika võistlusmäng KÄNGURU

1.-12.kl

A.Bent


8.30-14.50

R401/….

Eesti keele proovieksam

12.kl

I.Hallik




Rahvusvaheline luulepäev. Minu luuletan...

1.-3.kl

klassijuhatajad



Haljala kool

Paremad luuletuse kirjutajad Haljala Koolis

4.-9.kl

Ü.Toomjärv, M.Jõemaa, I.Prees, K.Kask, Ü.Piperal




Krõllitrall


V. Viirlaid

Koostöö

K-Järve lasteaedadega

R

22.03

8.00 - 16.00

Tartu Ülikool

TÜ õpilabor

10.R

S.Kivil, P.Ers


10.00- 17.00

Jõhvi Vene Põhikool

Käsitöö- ja kodunduse olümpiaadi piirkondlik voor

7. ja 9.kl

I.Tolsa

2 õpilast

L

23.03


Jõhvi Spordisaal

XX TANTSUPEO II eelproov

pererühm

V. Viirlaid


E

25.03

10.10

aulas

"Terves kehas terve vaim"

Lasteteatri Lepatriinu etendus

1.-3.kl

V. Viirlaid, klassijuhatajad


11.15-12.00

aulas

Jõhvi Gümnaasiumi tutvustamine 9. klassidele

9.kl

E.Koppelmaa,

T. Kivirand, S.Abner


14.30


Juhtkonna koosolek


A.Endjärv


T

26.03

15.05

R 406

Õppenõukogu


A. Endjärv


K

27.03


Jõhvi Spordisaal

XX TANTSUPEO II eelproov

8.a kl

T.Aljaste


R

29.03



Loovtööde esialgse kirjelduse esitamine juhedajale

8.kl

K.Jõe, M.Teetlok


MÄRTS



Projekt „Tere, kevad“

1.a, 2.a, 4.b kl

H. Toommägi, R. Kukk, M. Palmik


jaanuar-mai 2019

"The People in Our History - You Can Be a Hero, too!"

6.kl

J. Kolga

eTwinning

"What sports and hobbies do we practice?"

5.kl

M. Teetlok

eTwinning



MATETALGUD

1.-3.kl

klassijuhatajad