Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

E

01.04

   

Uurimistöö/praktilise esialgse töö esitamine juhendajale

10.-11.kl

M. Virkunen,

M. Teetlok

 

T

02.04

14.00

K-J Spordihoone

K-Järve linna koolinoorte malevõistlus

1.-5.kl

K.Maalma

4 õpilast

13.15

raamatukogu

Rahvusvaheline lasteraamatupäev:

Raamatud aitavad aega maha võtta

4.-5.kl

Ü.Toomjärv

 

15.05

aula

Infokoosolek, külaline südamenädala raames

 

A. Endjärv, K. Talver

 

K

03.04

8.00 - 18.00

Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Terviseteadlikkuse töötoad

9.-11.kl

S.Kivil, P.Ers

30 õpilast

8.00

Tartu

Tartu Sõjakoolis õppekäik

10.-11.kl riigikaitse õpilased

I.Rooma

16 õpilast

12.20–13.05

raamatukogu

Lõimitud tund koostöös Intellekt kooliga

3.b kl

Ü. Peedo, V. Viirlaid

 

N

04.04

8.30-13.30

R 401

Matemaatika proovieksam

12.kl

M. Virkunen

 

10.00

Ahtme SH

Regionaalprojekt "Reid Spordimaailma"

5.-6.kl

S.Abner

10 õpilast

L

06.04

10.00

Kiviõli 1.Keskkool

Maakondlik inglise keele olümpiaad

5.-11.kl

J. Jelistratov, I. Linde, J. Kolga, T. Kallip, M. Teetlok

 

E

08.04

8.15-14.00

Toila, Valaste

KIK projekt

4.a, 5.a kl

O. Nazarova,

Ü. Toomjärv

 

15.05

R 301

Digipeegli töörühm

 

A. Endjärv

Mai, Ervin, Natalja, Kalle, Jana K., Maarika V.

10.10-10.55

R 305

Keskkonnaameti loeng KEAT projekti raames

6.kl

P. Piik

 

T

09.04

8.15-14.00

Toila, Valaste

KIK projekt

4.b, 5.b kl

M. Palmik, K. Kask

 

11.15-13.30

R 402

Digipädevuse katseline tasemetöö

8.a kl

M. Teetlok, P. Ers

 

K

10.04

8.15-14.00

Toila, Valaste

KIK projekt

6.kl

P. Piik, K. Kask

 

N

11.04

14.00-20.00

aula, kodunduse klass

MOEDEMM 2019

 

ÕE, V. Viirlaid

 

9.05

spordisaal

Iisaku korvpallikooli tutvustus

9.klassid

T. Kivirand

näidistreening

 

Jõhvi SH

ANM võrkpall

10.-12.kl

S.Abner

 

R

12.04

 

Toila

J. Liivi etluskonkurss

 

I.Hallik

 

11.00 - 12.30

Illuka Põhikool

Maakondlik vene keele mäng

5.-.9.kl.

O.Nazarova, E.Koppelmaa, H.Toommägi

12 õpilast

11.15-13.30

R 402

Digipädevuse katseline tasemetöö

8.b

M. Teetlok, P. Ers

 

E-R

15.-18.04

   

Südamenädal

1.-12.kl

K. Talver

Tervise-meeskond

   

Ettevõtliku Kooli programmi raames avatud tunnid

 

V. Viirlaid

 

E

15.04

   

Uurimistööde/praktiliste tööde esitamine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ning õppejuhile köidetuna paberkandjal

10.-11.kl

M. Virkunen, M. Teetlok

 
   

Uurimistööde/praktiliste tööde hinnangu edastamine koordinaatorile paberkandjal

juhendajad

M. Virkunen, M. Teetlok

 

T

16.04

8.30-14.00

Kohtla-Järve Kultuurikeskus

53. rahvatantsupeo üldproov

 

V. Viirlaid, T. Aljaste

 
   

12.klassi tutipidu

11.-12.kl

I. Hallik, M. Virkunen

 

15.05

R 402

õpetajate infotund

 

M. Teetlok, S. Onkel

 

K

17.04

11.15

aula

12.klassi pidulik lõpukella aktus

1.kl,

10.-12.kl

V. Viirlaid, K. Raidma, H. Toommägi

 

18.00

K-Järve Kultuurikeskuses

53.rahvatantsupidu

 

V. Viirlaid, T.Aljaste

 

N

18.04

10.00

Jõhvi

vallavalitsuse saal

Aleksander Tõnissoni konverents

Art Roland Toluk

K.Jõe

 

12.00

pikapäevarühmas

Lihavõttepühade kombestiku tutvustamine

1.-4.kl

L.Ahu

 
   

8.klassi loovtöö lõpliku kirjelduse esitamine juhendajale

8.kl

K. Jõe, M. Teetlok

 
   

Loovtöö hinnangu esitamine koordinaatorile

loovtööde juhendajad

K. Jõe, M. Teetlok

 

L

20.04

10.00

Pannjärve

Kindral Tõnissoni jooks

 

K.Maalma

 

19.04-28.04.2019 KOOLIVAHEAEG

E

22.04

10.00-16.00

K-Järve Järve Gümn aula

Eesti keele riigieksam

12.kl

Eksamikomisjon

28 õp JG-st +

5 õp TäiskG-st

N

25.04

8.00

Tapa

1.jalaväe pataljon

10.-11.kl riigikaitse õpilased

I.Rooma

16 õpilast

E

29.04

18.00

 

Hoolekogu koosoolek

 

E. Odinets

 
   

Uurimistöö/praktilise töö retsensiooni esitamine koordinaatorile

retsensendid

M. Virkunen

 

T

30.04

15.05

R 408

Õppenõukogu (arengukava)

 

T. Kivirand,

A. Endjärv

 

12.00

Toila Gümnaasium

STEM ja loovustöötoad

8.-11.kl

 

-10 õpilast

jaanuar-mai 2019

   

eTwinning projekt "The People in Our History - You Can Be a Hero, too!"

6.kl

J. Kolga

 

jaanuar-mai 2019

   

eTwinning projekt "What sports and hobbies do we practise?"

5.kl

M. Teetlok

 

märts-mai

   

"Tere, kevad!"

1.a, 2.a, 4.b, 5.a kl

Ü. Toomjärv,

H. Toommägi,

R. Kukk,

M. Palmik