• 1949

  • 1950

  • 1951

  • 1952

  • 1953

  • 1954

  • 1955

  • 1956

  • 1957

  • 1958

  • 1959

  • 1960

  • 1961

  • 1962

  • 1963

  • 1964

  • 1965

  • 1966

  • 1967

  • 1968

  • 1969

  • 1970

  • 1971

  • 1972

  • 1973

  • 1974

  • 1975

  • 1976

  • 1977

  • 1978

  • 1979

  • 1980

  • 1981

  • 1982

  • 1983

  • 1984

  • 1985

  • 1986

  • 1987

  • 1988

  • 1989

  • 1990

  • 1991

  • 1992

  • 1993

  • 1994

  • 1995

  • 1996

  • 1997

  • 1998

  • 1999

  • 2000

  • 2001

  • 2002

  • 2003

  • 2004

  • 2005

  • 2006

  • 2007

  • 2008

  • 2009

  • 2010

  • 2011

  • 2012

  • 2013

  • 2014

  • 2015

  • 2016

  • 2017

 

      1. lend

       Klassijuhataja: Paul Võhma

 
1.  Osvald Härma
2.  Aksel Jõgi
3.  Heino Kaljuste
4.  Karl Kallikorm
5.  Ants Kuusik
6.  Laine Kärsten
7.  Stefan Liivapuu
8.  Olaf Nei
9.  Ado Karo
10.  Heljo Lepik
11.  Marta Raudsepp
12.  Maie Reintop
13.  Allan Onton
14.  Lydia Saar
15.  Aino Tali
16.  Vilma Veideman
17.  Leili Võhma
18.  Lembit Venig

2. lend

Klassijuhataja: Herman Nõmmiksaar

 
1. Ella Aabjõe
2. Elsa Korsten
3. Heinar Kerma
4. Virve Kerma
5. Virve Koppel
6. Erich Kuus
7. Ruth Kütt
8. Vaike Leppsalu
9. Laine Mae
10. Õilme Maripuu
11. Helgi Odar
12. Õie Tori
13. Elna Porman
14. Alla Raid
15. Laila Raidla
16. Laine Soosalu
17. Milvi Telling
18. Aino Varik

3. lend

Klassijuhataja: Ruth Ojavee

1. Laine Kesamaa
2. Tom Martin
3. Väino Mehide
4. Milvi Trubok
5. Saima Uusrand
6. Ly Võhma

4. lend

Klassijuhataja: Paul Võhma

1. Ahto Alamaa
2. Maimu Kalder
3. Riola Koppel
4. Maila Nurk
5. Ülo Piller
6. Heini Rannik
7. Heidi Rekand
8. Risette Saul
9. Jüri Schmidt
10. Aale Soosaar
11. Heino Soome
12. Helgi Süda
13. Andi Telling
14. Geotsanda Tumak

5. lend

Klassijuhataja: Ellen Kivimäe

1. Vilma-Aliide Arbus
2. Heinar Jahu
3. Vaike-Marie Leppik
4. Tiiu Luht
5. Inna Niibek
6. Heli Onton
7. Riina Raude
8. Arvi Rande
9. Enn Sibrits
10. Tõnu Soom
11. Elmar Süda
12. Irina Tsvetikov
13. Asso Võhma

6. lend

Klassijuhataja: Maimu Ringmets

1. Elle Aavastik
2. Ivi Juursalu
3. Leida Kala
4. Evi Kallaste
5. Leo Kelder
6. Elvi Koppel
7. Rein Larens
8. Ellen Mustasaar
9. Aster-Virve Neste
10. Enn Nurk
11. Uku Peinar
12. Taimi Rand
13. Viia Rebane
14. Ene Unt
15. Arvi Uring
16. Urve Varol
17. Leili Vilman
18. Kuulo Ülavere

7. lend

Klassijuhataja: Elvi Prits

1. Saimi Ehlvest
2. Ilma Herm
3. Erna Illak
4. Vello Karja
5. Urve Kilk
6. Valdur Laager
7. Milvi Laud
8. Aino Leerimäe
9. Virve Läänesaar
10. Helju Lümat
11. Olev Meremaa
12. Mari Laido
13. Luule Parras
14. Eve Peinar
15. Mardo Raude
16. Tõnu Roos
17. Laine Sakerman
18. Villu Soom
19. Leida Tahula
20. Milvi Taluste
21. SaimaVanker
22. Aime Valentin
23. Laine Viljus
24. Silvi Voolpriit

8. lend

Klassijuhataja: Taissia Allik

1. Elve Jõesaar
2. Vello Jürgens
3. Laine Juuse
4. Ella Kalder
5. Kalju Karp
6. Eha Keich
7. Maido Keskküla
8. Aime Korsten
9. Helle Kreitsvald
10. Ülo Lillipuu
11. Reet Lisman
12. Eino Luud
13. Hilje Mae
14. Lea Meremaa
15. Heljo Murdnik
16. Iide Normak
17. Avo Pust
18. Tiit Pärnik
19. Eduard Raid
20. Helje Rumm
21. Imbi Ruus
22. Ahto Soome
23. Hilja Sügis
24. Milvi Tamm
25. Toivo Türkson
26. Ants Valdson
27. Toivo Ülavere
28. Nadežda Tužilkina
29. Viiwi Veidemann

9. lend

Klassijuhataja: Asta Mitt

1. Atso Kalmus
2. Aadu Kukk
3. Virge Kurg
4. Jüri Kämara
5. Raili Mägi
6. Vello Mägi
7. Reet Mütt
8. Õie Netse
9. Aili Paju
10. Tiina Priks
11. Aino Põdra
12. Eino Pääro
13. Relanda Reiman
14. Kersti Raude
15. Malle Rull
16. Ene Sarjas
17. Kalju Seljamäe
18. Vaike Soodla
19. Loore Tamm
20. Maimu Titova
21. Aime Tolga
22c. Maire Viirsalu
10. lend
A klass
Klassijuhataja: Uno Talts
10. lend
B klass
Klassijuhataja: Jaan Jõgi

 

1. Aleks Jakonson 1. Helju Edala
2. Enn Joost 2. Urve Kaasikmäe
3. Valentina Jaronen 3. Evi Kingsepp
4. Inge Kaljos 4. Aare Kivisto
5. Malle Kippar 5. Helgi Kose
6. Ene Kurg 6. Leida Mae
7. Eha Laager 7. Maie Okas
8. Tiiu Laido 8. Matti Paju
9. Evi Mänd 9. Artur Rõõmus
10. Helgi Odar 10. Heivi Rändsaar
11. Laine Piik 11. Hillar Sellik
12. Tõnu Piik 12. Kaljo Sikk
13. Reet Randoja 13. Krista Suban
14. Viiu Saarest 14. Tüüne Tahula
15. Tiiu Soom 15. Ants Tetlov
16. Milli Soosaar 16. Viivi Valgepea
17. Peep Suits 17. Eve Veersalu
18. Tõnis Tamm 18. Vilve Videvik
19. Rein Valgemäe 19. Õie Välja
11. lend
A klass
Klassijuhataja: Herman Nõmmiksaar
11. lend
B klass
Klassijuhataja: Paul Võhma

 

1. Viivi Aitjent 1. Kersti Arroküll
2. Riita Kalinkin 2. Tiiu Eero
3. Mall Kullamägi 3. Ekaterina Filina
4. Juta Leinasaar 4. Silja Juuse
5. Galena Martins 5. Anatoli Kalinkin
6. Malle Metsis 6. Rein Kipper
7. Mai Mikkiver 7. Maie Korjus
8. Virge Palm 8. Uno Krug
9. Ene Peterson 9. Aune Kõrts
10. Ivan Peuša 10. Mare Luts
11. Eva Piirmäe 11. Ants Maasik
12. Marina Pool 12. Aldur Pentel
13. Õilme Prees 13. Mati Polman
14. Tiit Raude 14. Helle Sooleht
15. Ants Saariste 15. Helga Suder
16. Urve Sarv 16. Tiiu Tammiste
17. Olav Sikk    
18. Enn Sõrg    
19. Aili Vassiljeva    
20. Ivi Õunapuu    
21.. Ruth Õunds    

12. lend
A klass
Klassijuhataja:  Harri Allikvee

1. Milvi Grassman
2. Ene Kallip
3. Mati Kembo
4. Inge Keremija
5. Riina Kiiver
6. Reet Kokk
7. Mailis Kotlova
8. Silvi Kuman
9. Kalle Kuslap
10. Aili Kuusk
11. Maie Käbi
12. Avo Lembit
13. Avo Liiva
14. Malle Lokotar
15. Kalev Lukk
16. Aime Lust
17. Vilma Lutsius
18. Vello Maasik
19. Aime Munak
20. Leili Mäekivi
21. Evi Niinepuu
22. Kalev Pungas
23. Viivi Rändsaar
24. Aino Saks
25. Ardi Saluveer
26. Raivo Septer
27. Nina Titova
28. Helgi Torm
29. Õie Vä

12. lend
B klass
Klassijuhataja:  Helgi Allikvee

1. Malle Adrat
2. Anne Kraavik
3. Anne Mardiste
4. Reet Moldau
5. Ellen Murumaa
6. Are Noorhani
7. Valdi Odar
8. Viivi Randma
9. Gerda Raude
10. Reet Raude
11. Viivi Seppar
12. Lembit Tarum
13. Tiiu Toomet
14. Ludmilla Tširnask
15. Irma Tuuleorg
16. Juta Vetekaja
17. Kaja Võsu

13. lend
A klass
Klassijuhataja: Sofia Samoilova

1. Heljo Aija
2. Mati Enno
3. Aine Juursalu
4. Maie Jürgens
5. Urve Kaaramaa
6. Mare Kesküla
7. Kalle Kivisto
8. Tiina Kohver
9. Milli Koidu
10. Maie Mägar
11. Ülo Mölder
12. Reet Ots
13. Krista Pedak
14. Viktor Peinar
15. Rein Priks
16. Eda Raamets
17. Mati Saarest
18. Arvo Sarv
19. Tõnu Sild
20. Juhan Vabamäe

13. lend
B klass
Klassijuhataja: Herman Hõmmiksaar

1. Asta Allaste
2. Ivo Ilmsalu
3. Mare Ilmsalu
4. Aino Küttis
5. Silvia Laur
6. Helgi Levo
7. Olev Mengel
8. Liilija Olenik
9. Lii Puusepp
10. Maie Rooden
11. Anne Ruut
12. Ruth Ruut
13. Eike Sassai
14. Eha Sillapaju
15. Anne Soome
15. Margit Sorokina
16. Jaan Suder
17. Jüri Suurpõld
18. Raivo Talviste
19. Anne Tamre
20. Harri-Leigar Tipp
21. Liiv Tohver
22. Ilona Vanaveski
23. Eva Viil
24. Erika Õiglane

14. lend

Klassijuhataja: Juta Lille

1. Reet Abner
2. Ellen Heinsoo
3. Helju Jõgi
4. Tiia Karge
5. Raino Kallikorm
6. Vello Koore
7. Ülo Korsten
8. Ervin Kruut
9. Enno Leem
10. Juta Lepik
11. Eva Loide
12. Rein Luud
13. Liisi Lutsius
14. Hulda Maalma
15. Mall Paju
16. Malle Peet
17. Eha Pluk
18. Evi Pärk
19. Hilja Reest
20. Evi Rumm
21. Allan Ruut
22. Malle Saariste
23. Mare Sallo
24. Anne Siitas
25. Elvi Sõukand
26. Salme Taluste
27. Tiiu Tamme
28. Aime Vaher
29. Mare Valner
30. Aune Vanaveski
31. Kadri Varrand
32. Aili Viruvere

15. lend

Klassijuhataja: Sofia Samoilova

1. Õie Alamäe
2. Miia Kalinkina
3. Helle Kilmi
4. Vilve Kreegimets
5. Ivi Kurg
6. Ain Lepik
7. Tiiu Lillipuu
8. Killu Lundpere
9. Alo Peetsalu
10. Eva Peetsalu
11. Uno Peinar
12. Astrid Peitak
13. Virve Põlendik
14. Maie Rebane
15. Tiiu Reinumägi
16. Hilda Saar
17. Ain Saarepuu
18. Eva Sild
19. Ene Toho
20. Edda Torm
21. Evi Vaigla
16. lend
A klass
Klassijuhataja: Juta Kooga
1. Kalev Antsman
2. Karin Arroküll
3. Kustas Aru
4. Ants Aruküll
5. Tiiu Aruküll
6. Imbi Eenmaa
7. Tiiu Jalakas
8. Ene Joala
9. Vello Kilmi
10. Vahur Mae
11. Avo Mägin
12. Rein Richter
13. Tiiu Räis
14. Helle Seppik
15. Arda Serva
16. Reet Suur
17. Mare Tammemägi
18. Liidi Tiigi
19. Linda Toomoja
20. Priit Vabamäe
21. Anne Õunas
22. Ira Õunas
16. lend
B klass
Klassijuhataja: Juta Lille
1. Olga Buzova
2. Malle Ilmsalu
3. Peep Luik
4. Urve Lõhek
5. Maie Marfeldt
6. Arvo Odar
7. Siiri Oja
8. Malle Puutükk
9. Eha Pällo
10. Maie Reinsalu
11. Valeri Sepp
12. Larissa Sergejeva
13. Virge Suurpõld
14. Tiiu Tapner
15. Johannes Valk
16. Silvija Vorp
17. lend
A klass
Klassijuhataja: Risette Jõgi
1. Viida Aljaste
2. Arno Jädal
3. Aasa Kaaramaa
4. Edda Karp
5. Anne Kivisto
6. Mare Käbi
7. Helle Lootus
8. Toivo Moor
9. Jüri Niinepuu
10. Urve Peet
11. Anu Pere
12. Lea Põld
13. Uno Randmer
14. Maie Raudlam
15. Urve Rooden
16. Vello Rosenthal
17. Tiina Rumm
18. Eha Sala
19. Tiiu Siida
20. Valve Sillapaju
21. Toivo Tammiste
22. Leida Uustalu
23. Juta Venig
24. Ene Viirsalu
25. Helve Vill
17. lend
B klass
Klassijuhataja: Uno Talts
1. Mare Iltšenko
2. Mare Annus
3. Milvi Juuse
4. Ene Kaja
5. Sirje Kruusjärv
6. Silvi Sinimägi
7. Kalvi Kivimäe
8. Eduard Kuusik
9. Riho Laar
10. Astrid Milli
11. Mare Mägar
12. Leili Nagel
13. Reet Niibek
14. Ester Ottokar
15. Ülla Ottokar
16. Enn Paas
17. Lilli Padar
18. Elgi Pajuste
19. Eva-Mai Peterson
20. Väino Poikalainen
21. Aime Raag
22. Eha Raidma
23. Kalju Rammu
24. Koidula Rebase
25. Tõnis Räis
26. Helmut Septer
27. Ene Sibul
28. Jüri Sikkut
29. Silvi Sinimägi
30. Helvi Soome
31. Priit Suuban
32. Hiie Toho
33. Tiit Toomel
34. Luule Ušakova
35. Hiie Valter
36. Inna Vorp
18. lend
A klass
Klassijuhataja:
Margarita Boguslavskaja
1. Jaak Kohtla
2. Helle Küttis
3. Maiga Lepp
4. Andres Liivapuu
5. Astrid Lilleoja
6. Reet Nurk
7. Anne-Mare Oleinik
8. Silvija Oleinik
9. Reet Paju
10. Kaiu Parkman
11. Uno Pikk
12. Leida Reest
13. Anne Roossaar
14. Tiit Suuban
15. Vaike Süda
16. Epp Veski
17. Kalle Vanaveski
18. lend
B klass
Klassijuhataja: Elvi Prits
1. Virve Kaldmäe
2. Lea Kasemaa
3. Tiina Kivisto
4. Tiia Koovik
5. Aino Krejus
6. Rein Kärner
7. Liivi Lust
8. Boris Maalman
9. Tiiu Ottokar
10. Loore Pantalon
11. Hille Pilvet
12. Linda Pool
13. Mari Pärt
14. Raivo Rannula
15. Reet Rotman
16. Ülo Sikk
17. Ursula Tinno
18. Tiia Toomet
19. Helle Tuulik
20. Vjatšeslav Vassiltšuk
21. Jüri Vares
18. lend
C klass
Klassijuhataja: Aadu Kukk
1. Ants Aasmäe
2. Aadam Aru
3. Lydia Hanni
4. Reet Heinvars
5. Haide-Heili Jalakas
6. Tiiu Jõgi
7. Reet Kaber
8. Juta Kari
9. Marje Kask
10. Maire Koljat
11. Kersti Kollo
12. Jüri Kurve
13. Malle Laur
14. Reet Marfeldt
15. Uno Pihlapuu
16. Pilvi Raag
17. Milvi Seliova
18. Avo Sulger
19. Anne Tali
20. Riina Tisler
21. Karmen Toomsalu
22. Sirje Uustalu
23. Helle Raag
24. Silvi Reim
25. Toomas Räis
26. Mare Viitak
27. Viiu Vodja
 
19. lend
A klass
Klassijuhataja: Lembit Venig
1. Udo Aun
2. Mikk Grassmann
3. Anne Jalakas
4. Aare Hallik
5. Pilvi Karja
6. Endla Klemets
7. Liia Kivimäe
8. Ene Kongi
9. Eve Laherand
10. Taimi Lastik
11. Edvin Lüüs
12. Udo Lyra
13. Heli Noorsalu
14. Mare Palm
15. Marge Polman
16. Olga Rebase
17. Anu Rooden
18. Malle Saatman
19. Andres Septer
20. Tõnu Sikkut
21. Ruth Suuban
22. Ivo Talpas
23. Sirje Toivi
24. Rein Vihman
19. lend
B klass
Klassijuhataja: Juta Lille
1. Riina Ahven
2. Viiva Heinla
3. Silvi Kallaste
4. Kai Kangur
5. Elmo Kortel
6. Mare Lipp
7. Ene Maasik
8. Marge Murd
9. Leiu Mäe
10. Konstantin Mäeots
11. Ene Pungaste
12. Leena Pärnik
13. Veera Rjabova
14. Jüri Salmus
15. Mare Saluveer
16. Inna Sepp
17. Lembit Suri
18. Aarne Sõrg
19. Ants Unuks
20. Uno Vinkel
21. Mare Välja
20. lend
A klass
Klassijuhataja:
Helgi Stepanova, Juta Lille
1. Aime Arro
2. Meeli Baumann
3. Vello Haav
4. Sirje Kalder
5. Sirje Kurg
6. Reet Künnap
7. Ülla Kõrvek
8. Kalle Küttis
9. Raimo Luugan
10. Ida Maribu
11. Heljo Pihl
12. Allan Piik
13. Anu Proodel
14. Sirje Purlau
15. Heldur Sass
16. Elle Tamm
17. Helvi Treiman
18. Riina Võhma
19. Elna Võõbus
20. lend
B klass
Klassijuhataja: Maimu Arroküll
1. Elve Aasa
2. Lea Aasmäe
3. Elle Ehavald
4. Alli-Malle Hanni
5. Heldur Hiiemäe
6. Sven Kloren
7. Laine Kreegimets
8. Tsiita Käsper
9. Reet Liias
10. Viivi Niinepuu
11. Ruth Pae
12. Urva Piirla
13. Laila Rosman
14. Tarmo Rosman
15. Anatoli Saar
16. Enn Stamberg
17. Vaike Tiigimäe
18. Sirje Uustalu
19. Eha Valdmaa

20. lend
C klass
Klassijuhataja:
Ester Haljaste, Lembit Venig
1. Arvo Aun
2. Urmas Breivel
3. Aita Kaljuveer
4. Aime Kruup
5. Arnold Kulper
6. Maret Kängsepp
7. Lehte Küttis
8. Ludmilla Näppi
9. Riina Paju
10. Külli Pihlapuu
11. Tiia Puusepp
12. Guido Põld
13. Jaan Pällo
14. Eha Sirel
15. Rita Suuban
16. Tiiu Tammur
17. Milvi Velling
18 Peep Veski
19. Viive Vihman
21. lend
A klass
Klassijuhataja: Ilma Miisna
1. Liivi Jääger
2. Ursula Kalde
3. Medy Keedus
4. Margit Kirsimäe
5. Made Kirtsi
6. Heinar Kool
7. Külli Kukk
8. Astrid Kunberg
9. Sirje Kurdla
10. Mare Laanemägi
11. Luule Laur
12. Einar Liiva
13. Enn Mikker
14. Neeme Parman
15. Vladimir Petuhhov
16. Aili Pikat
17. Urve Pihl
18. Helgi Põldroo
19. Inge Pupp
20. Margarita Saukas
21. Ain Selder
22. Katrin Sesk-Harmut
23. Urve Talvik
24. Rein Toomla
25. Ivi Toost
26. Mare Uusmees
27. Toomas Volt
28. Teet Voolpriit
21. lend
B klass
Klassijuhataja: Margarita Kolomiets
1. Tiiu Aul
2. Ester Haamer
3. Helle Hallik
4. Laivi Kurema
5. Urve Luhamets
6. Einar Lustik
7. Virve Oder
8. Ene Paas
9. Helgi Pahk
10. Seila Paljak
11. Ene Paun
12. Aare Peterson
13. Raivo Priiman
14. Heli Pungaste
15. Reet Päll
16. Tiina-Mai Pärnik
17. Aili Reinhold
18. Urmas Rekand
19. Vaike Rjabova
20. Raimo Rosman
21. Mari Räis
22. Harri Salman
23. Marianne Sikkut
24. Õie Soon
25. Hille Tikk
26. Aare Tina
27. Ingrid Tärno
22. lend
A klass
Klassijuhataja:
Saima Kihlefeldt
1. Lea Aimre
2. Valli Antonova
3. Virge Eimre
4. Merike Grube
5. Sigrid Grube
6. Ülle Karo
7. Elle Klement
8. Estri Koljat
9. Sirje Kärtner
10. Ain Luuk
11. Anne-Ly Mets
12. Aire Muuak
13. Riho Männi
14. Mare Närep
15. Kaja Rull
16. Mare Tikk
17. Väino Treiman
18. Helle Videl
19. Eve Uffert
22. lend
B klass
Klassijuhataja:
Urve Kilk
1. Merike Einpalu
2. Toivo Evardi
3. Yrjö Kalde
4. Helle Kask
5. Urmas Kesküla
6. Reet Kihva
7. Urmas Kanna
8. Piho Lahi
9. Kersti Lauk
10. Maire Lumi
11. Heino Maanas
12. Anne Makarova
13. Mare Moones
14. Mati Ojandu
15. Tiiu Piir
16. Lea Puksing
17. Villem Pähn
18. Ene Rosin
19. Sirje Saarman
20. Helve Selder
21. Sirje Suuban
22. Tiit Zimmermann
23. Sirje Tuha
23. Malle Veeber
23. lend
A klass
Klassijuhataja:
Juta Lille
1. Heljo Jalakas
2. Ervin Joonas
3. Sirje Jõgi
4. Anu Kirikmäe
5. Mati Korsten
6. Irina Merzina
7. Malle Nurm
8. Sirje Ojamäe
9. Liia Pikver
10. Ülo Proode
11. Jaan Purga
12. Maie Saaremets
13. Ago Solom
14. Jevgeni Strik
15. Kaie Talen
16. Jane Teedla
17. Daina Toost
18. Henno Toiger
19. Heimar Uusõue
20. Olavi Vaher
21. Sirje Varb
22. Tõnu Venig
23. Heini Viilup
24. Malle Välimaa
23. lend
B klass
Klassijuhataja:
Ruth Telling
1. Merle Aru
2. Ants Erm
3. Silve Harju
4. Regina Heinvars
5. Jüri Jürgenson
6. Tiina Kangur
7. Ingrid Kasak
8. Ando Kasela
9. Helle Kilk
10. Ilme Küttis
11. Regine Leonavičus
12. Ly Lepp
13. Olev Oja
14. Kalle Paju
15. Meery Rappu
16. Ene Rehtla
17. Kaia Roossaar
18. Aili Sonk
19. Eha Soomuste
20. Reet Sägi
21. Sirje Uustalu
22. Saima Veinstein
23. Anne Viikov
24. lend
A klass
Klassijuhataja:
Risette Jõgi
1. Anne Aavere
2. Raul Arjo
3. Vello Bombe
4. Siiri Harju
5. Viive Kool
6. Asta Kulper
7. Hans Kurg
8. Helle Kämara
9. Sirje Käärt
10. Riina Lahi
11. Kalle Luuk
12. Urve Metsik
13. Malle Oder
14. Virge Org
15. Elle Palujõe
16. Ülo Paulus
17. Virve Pentinen
18. Peeter Piik
19. Heino Pikkor
20. Hugo Põldroo
21. Tiiu Pärn
22. Henn Raudsepp
23. Indrek Rebase
24. Eha Rooden
25. Marieta Roosmäe
26. Enn Rosin
27. Ailvi Saarman
28. Kaie Sassai
29. Hille Silland
30. Aade Soidla
31. Marika Taalberg
32. Raivo Viikman
33. Meeli Villerman
24. lend
B klass
Klassijuhataja:
Juta Lille
1. Vello Alas
2. Lembe Blauberg
3. Sirje Breivel
4. Ene Juhkam
5. Marika Kaljuvee
6. Helle Kambla
7. Tiiu Kihva
8. Elmar Kool
9. Krista Koovik
10. Kalev Korsten
11. Arvi Kärner
12. Arvo Lainoja
13. Katrin Luik
14. Aleksander Mäeots
15. Eda Mänd
16. Mare Partei
17. Toomas Pilvet
18. Vilma Pommer
19. Helve Puss
20. Ivi Purgats
21. Irina Rumjantseva
22. Maarika Saarest
23. Imbi Sinisalu
24. Reet Sirel
25. Helle Tisler
26. Sirje Ukkonen
27. Ivari Vaher
28. Lea Viliste
25. lend
A klass
Klassijuhataja:
Elvi Prits
1. Tiia Jalakas
2. Ene Karro
3. Hilja Karu
4. Monika Kirs
5. Kersti Kriis
6. Kaie Kukk
7. Sirje Kutsar
8. Helle Kõrvoja
9. Sirje Märks
10. Ivi Odar
11. Eha Pall
12. Raivo Partei
13. Elena Piip
14. Mare Reest
15. Malle Reinsalu
16. Kalle Reintop
17. Jaak Suurpõld
18. Urve Suurväli
19. Olev Toomla
20. Silva Treial
21. Kersti Tõnnis
22. Ülle Ušakova
23. Leino Vaigla
24. Reet Veinberg
25. Reet Võhma
25. lend
C klass
Klassijuhataja:
Sofia Samoilova
1. Ille Allsaar
2. Ants Alvela
3. Maie Anijalg
4. Helle Aunap
5. Vaike Erras
6. Virge Haiba
7. Ele Kaja
8. Raja Katšanovskaja
9. Ülle Kesksalu
10. Helle Kiviaru
11. Lea Kolga
12. Tarmo Kollo
13. Mare Kruusauk
14. Ruth Kruusmets
15. Silva Käärt
16. Maret Nurme
17. Margus Olo
18. Eiki Rooden
19. Viktor Siilats
20. Elvira Silm
21. Kaja Tilgre
22. Sulev Tuude
23. Regina Udras
24. Riina Veersalu
25. Sirje Viljaste
26. Liivi Volt
27. Reet Väärtmaa
25. lend
B klass
Klassijuhataja:
Lembit Venig
1. Aarne Aun
2. Viive Kaldjärv
3. Vello Mae
4. Ly Noorlind
5. Vaike Pall
6. Ene Pihor
7. Marika Sinimägi
8. Vaike Soomuste
9. Raivo Upan
10. Kersti Vilk
11. Maie Vilkis
 
26. lend
A klass
Klassijuhataja:
Maie Süda
1. Merle Freiberg
2. Aleksander Järv
3. Ivi Jürgens
4. Kalev Kukk
5. Gunnar Koppel
6. Raivo Küttis
7. Ene Laev
8. Ago Laud
9. Inge Leuska
10. Aivars Melders
11. Enn Merilai
12. Alide Narusk
13. Ülle Nurme
14. Merike Puusepp
15. Raivo Ratasepp
16. Riho Rosman
17. Helmi Räis
18. Riina Suuban
19. Etti Suutre
20. Aldin Talving
21. Ahto Telling
22. Urmas Toomere
23. Kalle Uiboupin
26. lend
B klass
Klassijuhataja:
Ruth Konist
1. Kuuno Arjo
2. Olev Elmik
3. Tiia Kask
4. Esta Keerd
5. Toomas Käbin
6. Enn Kästik
7. Saima Laager
8. Marje Mitt
9. Naima Nurmits
10. Väino Ojaliiv
11. Ellen Pajumägi
12. Igor Petuhhov
13. Maie Piibe
14. Ivo Puss
15. Allan Rosin
16. Eda Selder
17. Anne Sööt
18. Tiiu Šmider
19. Tiina Tiitsam
20. Urve Treublut
21. Matti Vinni
26. lend
C klass
Klassijuhataja:
Elfriede Salmistu
1. Helbe Hanni
2. Lüüra Jürissaar
3. Reet Kallikorm
4. Helmi Kõuts
5. Ruth Laos
6. Sirje Lemba
7. Viivi Lens
8. Ivi Lilleoja
9. Ilmar Läänesaar
10. Katrin Maakaar
11. Tiina Matros
12. Renna Miilman
13. Tiia Mäekask
14. Heli Niinepuu
15. Ruth Paalo
16. Ester Parts
17. Margit Purlau
18. Reet Pärtel
19. Merike Pääro
20. Merike Rahumeel
21. Viiu Rannama
22. Koit Rooden
23. Lea Reisenbuk
24. Silvia Saarest
25. Ingrid Sass
26. Sirje Sikkar
27. Ülle Soo
28. Virge Taling
29. Kai Tomberg
30. Maie Toomiste
31. Killu Vainu
32. Kai Veski
33. Made Viikman
34. Renna Võhma
35. Kai Ülle
 
27. lend
A klass
Klassijuhataja:
Helgi Stepanova
1. Viive Adama
2. Aili Ailiste
3. Avo Annama
4. Ain Gerassimov
5. Raivo Juursalu
6. Matti Karp
7. Eve Karro
8. Margit Kivimeister
9. Marju Kokk
10. Sirje Kõplas
11. Matti Künnap
12. Olev Lillipuu
13. Ene Lustik
14. Tiit Lõhek
15. Sirli Niinep
16. Ilmar Nopri
17. Hiie Nõmmik
18. Raivo Raid
19. Raul Rõõmus
20. Ingrid Salev
21. Reet Soppe
22. Ain Spits
23. Raivo Valter
24. Karl Vent
25. Urmas Vinni
27. lend
B klass
Klassijuhataja:
Juta Lille
1. Mare Annama
2. Urmo Egers
3. Heino Hõbemägi
4. Aivar Kala
5. Aili Kask
6. Tiina Karo
7. Ene Klevers
8. Urve Koppel
9. Anneli Kreisman
10. Riina Luts
11. Ene Pikkor
12. Tiina Pille
13. Ene Pärtel
14. Ulvi Raidla
15. Eha Rannaste
16. Mare Raud
17. Tõnu Roots
18. Maie Sibrits
19. Tiia Tamm
20. Üllar Toomet
21. Riina Vahur
22. Villu Vane
23. Veiko Välimaa
27. lend
C klass
Klassijuhataja:
Ly Eero
1. Merike Asi
2. Ruth Jõearu
3. Virge Jänes
4. Tiina Kaarlõp
5. Kaja Kask
6. Aivar Klausen
7. Urmas Konsap
8. Hillar Lemba
9. Ly Lumilaan
10. Tiina Murd
11. Renata Murunit
12. Gert Müil
13. Irina Parthal
14. Epp Põder
15. Ilme Sajor
16. Raimond Songi
17. Kaie Soo
18. Marju Tina
19. Tiiu Trei
20. Merike Tsirit
21. Udo Uri
22. Heli Valk
23. Sirje Vammus
24. Tiit Viidas
 
28. lend
A klass
Klassijuhataja:
Jaan Jõgi
1. Urve Abel
2. Priit Karp
3. Taivo Kikkas
4. Merle Kõllo
5. Ain Kästik
6. Raivo Mae
7. Kersti Mänd
8. Külli Noorlind
9. Tiina Olo
10. Toivo Piik
11. Heli Pääro
12. Anne Salm
13. Üllar Seeman
14. Erkki Sepp
15. Meelis Troon
16. Vilve Tülp
17. Varje Valmar
18. Maret Vangonen
19. Rutt Veiler
20. Ivi Vool
21. Ülle Voolar
28. lend
B klass
Klassijuhataja:
Juhan Valgoja
1. Ülle Adamson
2. Mare Irval
3. Tiit Juhandi
4. Priit Jõgi
5. Lea Kahu
6. Aare Karja
7. Peeter Kiplok
8. Merle Korsten
9. Leonhard Kukk
10. Tiiu Kuresson
11. Mati Käbin
12. Ülle Kütt
13. Lea Larionova
14. Silvia Larionova
15. Heli Lein
16. Ene Lokk
17. Aivar Lõhmus
18. Merike Niemeister
19. Ain Niineste
20. Maia Novikova
21. Annely Mey
22. Olev Moldau
23. Kalev Põldsepp
24. Oivo Selder
25. Eve Sibrits
26. Made Supp
27. Ene Tammekun
28. Meelis Tomberg
29. Sirje Treial
30. Marju Varusk
31. Are Veski
32. Raivo Vetik
28. lend
C klass
Klassijuhataja:
Sofia Samoilova
1. Aivar Hirtentreu
2. Ursula Jürgens
3. Vello Kahro
4. Georgi Kirsimaa
5. Elle Kirsimägi
6. Tiina Korstnik
7. Kalmer Kukk
8. Eha Kunberg
9. Lidia Külaots
10. Helje Kämara
11. Sirje Leuska
12. Elle Liiber
13. Tiina Loov
14. Liivi Läänesaar
15. Mait Metsla
16. Silva Miljand
17. Ulvi Männik
18. Raivo Pae
19. Ene Palujõe
20. Andres Pedius
21. Aale Reinhold
22. Toivo Salumaa
23. Edith Säästla
24. Maire Tsernant
25. Sirje Välja
 
29. lend
A klass
Klassijuhataja:
Maie Süda
1. Aavo Aadli
2. Leiu Einberg
3. Tiia Hansman
4. Jaan Holm
5. Kersti Juhanson
6. Sirje Juursalu
7. Tõnu Kasikov
8. Heinar Kask
9. Tiiu Konist
10. Edvin Kütt
11. Üllar Laan
12. Silvi Küttim
13. Arne Liiv
14. Raivo Mõttus
15. Tiia Mägin
16. Kaja Orro
17. Maia Osila
18. Signe Pajula
19. Annela Peetsalu
20. Hillar Pihlak
21. Keida Pupp
22. Tõnu Reinhold
23. Merike Toomet
24. Ulvi Tori
25. Astrid Viikov
29. lend
B klass
Klassijuhataja:
Elga Lekk
1. Ilmar Aasna
2. Kaja Abel
3. Rein irik
4. Tõnu Jeršov
5. Asta Kaljuvee
6. Sirje Koppel
7. Margarita Krasman
8. Avo Kruusalu
9. Ulvi Kruusamäe
10. Anu Kull
11. Ain Kutsar
12. Sirje Luuk
13. Maili Mehide
14. Katrin Murutalu
15. Ülle Naur
16. Ülar Nuggis
17. Alar Nurkse
18. Pavel Ojava
19. Teolan Pärtels
20. Ülle Rahumeel
21. Peep Ruus
22. Roger Räim
23. Heli Saar
24. Ene Salimaa
25. Liivia Salumäe
26. Marika saukas
27. Tiina Selge
28. Seiga Siitan
29. Lea Tammesaar
30. Peeter Tüvi
31. Anne Ustav
32. Kersti Vaher
33. Heli Võisula
29. lend
C klass
Klassijuhataja:
Margarita Kolomiets
1. Regina Ahlberg
2. Lela Arro
3. Aavo Kallikorm
4. Virgo Korv
5. Ain Käärt
6. Tiina Lehemets
7. Raja Leontjeva
8. Elve Liepkalns
9. Helgi Lumi
10. Maret Mandel
11. Ritta Martin
12. Peters Melders
13. Merle Ollisaar
14. Ruta Purre
15. Arne Raam
16. Anne Rastvorova
17. Maie Rattur
18. Helgi reisi
19. Karli Sassi
20. Valter Siirman
21. Rael Songi
22. Arvo suuban
23. Jaak Suuban
24. Rita Timmer
25. Milvi Vasli
26. Ruth Veski
7. Riina Võhma
28. Erik Väli
 
30. lend
A klass
Klassijuhataja:
Leo Raidma
1. Toivo Aalup
2. Arvi Antsov
3. Vally Ehandi
4. Koit Jalakas
5. Veikko Jalonen
6. Luule Kala
7. Katrin Kaljuvee
8. Silja Kikkas
9. Marina Koltšina
10. Anu Kööp
11. Lea Linnasmäe
12. Riina Matros
13. Eha Niinepuu
14. Urmas Osila
15. Heiki Raidla
16. Erik Rannajõe
17. Tiina Rebase
18. Teet Sibrits
19. Urmas Sinimäe
20. Aime Toom
21. Ene Ulm
22. Virve Uustalu
13. Argo Viikman
30. lend
B klass
Klassijuhataja:
Urve Kilk
1. Ene Aavola
2. Imbi Antsman
3. Ulvi Antsman
4. Viivi Glaaze
5. Aili Johannes
6. Reet Karo
7. Edgar Karofeldt
8. Toomas Kaukvere
9. Anne Kester
10. Helle Kond
11. Heiki Leisner
12. Aare Lehtpuu
13. Ülo Lillemets
14. Piret Lööper
15. Mari Metsla
16. Anu Pedius
17. Mait Põdra
18. Toomas salm
19. Tõnu Salm
20. Jüri Tammepärg
21. Esta Tišler
22. Sirje Tuulberg
23. Tiiu Valentin
24. Laimi Valme
25. Helmuth Veiler
26. Tiina Viirelaid
30. lend
C klass
Klassijuhataja:
Elfriede Salmistu
1. Sirje Kalvet
2. Loore Kärtner
3. Maris Külvak
4. Roland Liepkalns
5. Kersti Lilleoru
6. Ruth Luht
7. Sirje Luks
8. Eve Lümat
9. Anita Nopri
10. Heli Ohkar
11. Krista Onk
12. Liilia Pohlak
13. Ülle Põldsepp
14. Silva Rikkel
15. Veljar Simmo
16. Esti Taal
17. Ülle Uustalu

30. lend
D klass
Klassijuhataja:
Lehho Jõumees
1. Ülle Hunt
2. Roland Joonas
3. Kalevi Kapp
4. Raivo Kelomees
5. Uno Kiplok
6. Mare Koll
7. Sirje Konist
8. Peeter Kripsaar
9. Ülle Kübarsepp
10. Külli Kütt
11. Stella Laur
12. Ester Meri
13. Katrin Mey
14. Ene Mäeots
15. Ruth Obrok
16. Tiit Paap
17. Piret Põder
18. Ülle Põldmaa
19. Vello Tamra
20. Silvi Tanissaar
21. Tiiu Tsernant
22. Märt Ustav
23. Eve Vahi
24. Raivo Vainomäe
25. Hille Vender
26. Katrin Vent
27. Lembit Viling
28. Endel Vou
31. lend
A klass
Klassijuhataja:
Juhan Valgoja
1. Pille Kabel
2. Kalvi Koplik
3. Tiina Laager
4. Anne Liiber
5. Aarne Lõhmus
6. Mairi Meizner
7. Silva Mihkelson
8. Riina Mägar
9. Laivi Männasalu
10. Piret Odar
11. Kaja Ohkar
12. Arvo Pokk
13. Ivi Salev
14. Imre Soom
15. Hille Süda
16. Jaak Tetting
17. Vilma Tilga
18. Kaja Vakker
19. Tiit Vohta
31. lend
B klass
Klassijuhataja:
Anne Oru
1. Kersti Aava
2. Diana Arumäe
3. Marika Erik
4. Sirje Erik
5. Tiiu Haljaste
6. Anne-Ly Heile
7. Heigo Kergand
8. Veiko Kergand
9. Aili Kirillova
10. Sirje Kivil
11. Vendo Kool
12. Meeli Kreegipuu
13. Kaja Lekk
14. Peeter Lepler
15. Marge Mägi
16. Maris Nurkse
17. Kalle Orro
18. Merike Ossi
19. Lia Reinberg
20. Signe Reino-Alberi
21. Anneli Rinaldo
22. Algis Saar
23. Andres Sallo
24. Alar Süda
25. Anu teetlok
26. Trovin Tingas
27. Kalev Uiboupin
28. Andres Veski
29. Riina Vetik
30. Tiina Välja

 

31. lend
C klass
Klassijuhataja:
Sofia Samoilova
1. Margarita Anuševa
2. Tiina Dobrinova
3. Merike Elmik
4. Monika Gering
5. Maire Kabanin
6. Anu Kallavus
7. Kirsi Kilmi
8. Sirje Kull
9. Ene Leppik
10. Taimi Loov
11. Taimi Lümat
12. Erika Nello
13. Sirli Säästla
14. Anne Toomsalu
15. Külli Uustal
16. Reet Viikov
31. lend
D klass
Klassijuhataja:
Juta Lille
1. Erik Aunap
2. Aare Jool
3. Tiit Juse
4. Marika Kahro
5. Urve Kask
6. Kaire Korsten
7. Riho Korsten
8. Priit Nuggis
9. Eve Nurk
10. Heli Mägi
11. Katrin Palm
12. Aivar Peetsalu
13. Arvi Pihlak
14.15. Marika Priks
16. Meeli Purgats
17. Tiina Rooks
18. Viive Rüütel
19. Eduard Silm
20. Ursula Talimaa
21. Anne Vaher
22. Eva-Lena Valk
23. Üllar Varik
24. Rutt Veski
25. Ülev Veskus
26. Ülle Veskus
27. Tiia Volter
28. Malle Vool
32. lend
A klass
Klassijuhataja:
Risette Jõgi
1. Raivo Aas
2. Roland Adamson
3. Andrus Alamaa
4. Priit Aller
5. Ülle Iila
6. Raimond Jagula
7. Renna Jõearu
8. Tiina Kaljuvee
9. Aivo Karafin
10. Ivar Kiisküla
11. Arvi Kink
12. Arno Komosko
13. Jüri Kozlov
14. Aare Kuusemets
15. Jaanus Külmhallik
16. Aivar Lembit
17. Ülle Lepik
18. Anu Lill
19. Urmas Lillemets
20. Aivar Milva
21. Rait Murutalu
22. Tiit Palu
23. Ave Priks
24. Toivo Pukk
25. Mare Ratasepp
26. Raili Raudver
27. Andrus Rooks
28. Kaidu Rüütel
29. Rainer Skippar
30. Hulda Soond
31. Karen Soosalu
32. Aivar Tuulberg
33. Erik Väinaste
32. lend
B klass
Klassijuhataja:
Lehho Jõumees
1. Inno Bauman
2. Meeli Dobrinova
3. Heiki Einpaul
4. Tiina Hallik
5. Erika Innos
6. Gunnar Kolga
7. Hiie Kond
8. Annely Koroseik
9. Ene Kuusik
10. Tiina Käbin
11. Külliki Kämara
12. Erge Kübarsepp
13. Margus Laager
14. Aigi Lageda
15. Merike Lehmus
16. Leila Lumiste
17. Margus Mode
18. Robert Mändmets
19. Allan Oja
20. Ene Onton
21. Küllike Ossi
22. Kalev Randlepp
23. Peeter Rohumägi
24. Viire Rätsep
25. Olavi Sarjas
26. Tiia Tamm
27. Toomas Uttendorf

32. lend
C klass
Klassijuhataja:
Elga Lekk
1. Mare Arikas
2. Helsi Juuse
3. Liivi Kallavus
4. Liivi Kallip
5. Mare Kasemaa
6. Ülle Klement
7. Velve Kors
8. Anne Laidra
9. Ruth Metstoa
10, Ülle Noorlind
11. Tiia Peri
12. Stella Pilli
13. Ülle Pinte
14. Riina Puss
15. Tiiu Sala
16. Lea Salmistu
17. Doris Sarnik
18. Maimu Sepp
19. Svetlana Simso
20. Tea Talv
21. Margi Tonkson
22. Maie Virolainen
32. lend
D klass
Klassijuhataja:
Elvi Prits
1. Ülle Erik
2. Marina Evert
3. Silvi Häkkinen
4. Tiiu Ilves
5. Sirje Kaldmäe
6. Ülle Karu
7. Pille Kilmi
8. Margit Klaad
9. Liia Kukk
10. Valve Mägi
11. Küllike Niinep
12. Aarne Nõmberg
13. Elve Pelmas
14. Ene Pelmas
15. Jane Puusepp
16. Kersti Raja
17. Ülle Raju
18. Ulla Reinsoo
19. Maia Ronimõis
20. Aivar Surva
21. Pille Tars
22. Kaidi Tõnnis
23. Külliki Uusõue
33. lend
A klass
Klassijuhataja:
Eva-Mai Suuban
1. Aare Juse
2. Maarika Juuse
3. Arno Kaseniit
4. Kaire Külmhallik
5. Marge Lätte
6. Meelis Mode
7. Avo Moldau
8. Ülle Mähküll
9. Astrid Nõmberg
10. Tiit Paalberg
11. Toivo Parts
12. Ramona Petrova
13. Elle Purde
14. Anneli Rebassaar
15. Meeli Reebert
16. Tiit Reinhold
17. Ruth Roos
18. Inga Roots
19. Anne Sallo
20. Helve Salu
21. Katrin Samuel
22. Kaja Solom
23. Ilmar Süda
24. Marika Tipp
25. Tiina Tomberg
26. Ruth Tõks
27. Ene Veideman
28. Ülle Vent
29. Ülle Viljaste

 

33. lend
B klass
Klassijuhataja:
Leo Raidma
1. Sirje Aasna
2. Sirje Alla
3. Pilve Blank
4. Taibo Eero
5. Tiina Innos
6. Kaja Laht
7. Ülle Matt
8. Aimar Mihkelson
9. Silvi Neissaar
10. Teet Paap
11. Kaja Põldsepp
12. Imbi Pärna
13. Lembi Pärna
14. Marika Rüütel
15. Priit Sala
16. Tea Sei
17. Guido Vassiljev
18. Kaido Vogel
33. lend
C klass
Klassijuhataja:
Elfriede Salmistu
1. Ingrit Häkkinen
2. Külliki Ilves
3. Pille Iro
4. Marika Karu
5. Luule Keedas
6. Küllike Koljal
7. Tiina Kruus
8. Marika Lahi
9. Ivar Meier
10. Monika Oja
11. Merle Perevoztšikova
12. Eve Pihlak
13. Erika Pärnits
14. Aili Sarap
15. Siiri Sudela
16. Sirje Surva
17. Tiina Žuravljova
18. Kaie Teetlok
19. Erika Tiiman
20. Ruth Uppus
21. Ene Väinaste
22. Kalle Vilpuu
33. lend
D klass
Klassijuhataja:
Maie Süda
1. Urmas Allikmäe
2. Marina Arhipova
3. Hanno Haamer
4. Lily Hanson
5. Helena Herkül
6. Indrek Kets
7. Merike Kingsepp
8. Ly Kingumets
9. Toomas Kruut
10. Ilmar Kukk
11. Urve Kundel
12. Marika Loorents
13. Vilve Mõttus
14. Rein Nikonen
15. Ruin Palm
16. Loona Pruul
17. Kirsti Rattasepp
18. Aivar rehe
19. Ene Räitsak
20. Olev Schults
21. Anne-Ly Sinioja
22. Andres Tambet
23. Veiko Tammik
24. Maris Valk
25. Andres Vinni
  34. lend
A klass
Klassijuhataja:
Juhan Valgoja
1. Monika Aager
2. Ivar Edala
3. Raivo Edala
4. Pilla Iila
5. Veiko Innos
6. Eve Kallikorm
7. Margus Karjuhhin
8. Tiit Kollo
9. Anne Kozlova
10. Maie Laudma
11. Pirje Lepler
12. Külli Meriste
13. Ülo Ojava
14. Ülle Peedo
15. Tõnu Pilvet
16. Raivo prits
17. Angela Räis
18. Priit Sikk
19. Liivy Sirelpuu
20. Sirje Suitsmart
21. Vello Tanissaar
22. Rein Turmann
23. Tiia Tõks
24. Roland Vent
25. Heli Vilu
26. Tiina Väin
34. lend
B klass
Klassijuhataja:
Anne Oru
1. Urve Alla
2. Viljo Arbus
3. Peeter Are
4. Violetta Denissova
5. Inga Haljand
6. Urmas Jool
7. Aivi Kabel
8. Elle Kolomainen
9. Roland Koppel
10. Lembit Kriisa
11. Ave Kukk
12. Kaire Laidvee
13. Toomas Lavits
14. Ivi Lümat
15. Ingrid Porman
16. Anu Potter
17. Kalle Pärk
18. Aivar Pärnpuu
19. Tiina Samuel
20. Laivi Siitan
21. Virge Stepenko
22. Aimi Tapner
23. Marko Tiirik
24. Moonika Tilga
25. Ulvi Tülp
26. Eeri Uppus
27. Fred Veit
28. Age Virkus
  34. lend
C klass
Klassijuhataja:
Margarita Kolomiets
1. Mia Aluoja
2. Ilona Amelina
3. Pille Aver
4. Kalju Erras
5. Marje Hallik
6. Hille Joonas
7. Aarne Kembo
8. Kaiu Kiiver
9. Maire Kuligina
10. Olav Liisveld
11. Elena Mardiat
12. Tiit Niibek
13. Mati Pullat
14. Kaiu Põld
15. Marika Rajassaar
16. Jüri Riistan
17. Krista Rinaldo
18. Andre Seli
19. Tea Tammelaan
20. Rita Tartlan
21. Maarika Toome
22. Stella Valme
23. Imri Viitkin
24. Livio Vilberg
25. Argo Villberg
26. Külli Vimberg
27. Heidi Vähter
 
35. lend
A klass
Klassijuhataja:
Helgi Stepanova
1. Tiina Alas
2. Rein Bürkland
3. Indrek Erm
4. Jaak Holtsman
5. Holger Kaljurand
6. Maive Kivimäe
7. Heli Kool
8. Caddy Kärson
9. Aivar Kärtner
10. Ülle Laan
11. Viive Leier
12. Ervin Lember
13. Merike Liivik
14. Heidi Moones
15. Alar Nael
16. Georg Nossov
17. Raivo Paas
18. Ene Rüütel
19. Lauri Salumäe
20. Leaana Sassi
21. Tõnu Sibrits
22. Anu Supp
23. Tiiu Tartu
24. Ivar Toots
25. Sirje Veski
26. Jaana Vist
35. lend
B klass
Klassijuhataja:
Lehho Jõumees
1. Tiina Aman
2. Ulvi Eskel
3. Riina Kaiva
4. Astrit Kuusik
5. Allan Kõrvek
6. Pille Laidvee
7. Ingrid Lehtmann
8. Inna Mehide
9. Ines Metsküll
10. Tiit Milva
11. Toomas Neerot
12. Silvia Nezgovorova
13. Aive Nurmsalu
14. Velli Nõlv
15. Ülo Piik
16. Riin Raudva
17. Gendre Roosimäe
18. Raul Räitsak
19. Lea Salimaa
20. Aivo Sova
21. Margit Suuban
22. Tõnu Tamm
23. Moonika Umberg
24. Inna Unukainen

35. lend
C klass
Klassijuhataja:
Risette Jõgi
1. Tarmo Allikmäe
2. Anne Aruküla
3. Toomas Jugaste
4. Toomas Kivisto
5. Jana Komarova
6. Ivar Kruus
7. Karin Kurusk
8. Tiina Käärik
9. Toomas Kübarsepp
10. Heli Lehtpuu
11. Kalvi Lont
12. Urmas Mäeste
13. Eve Mägi
14. Ilmar Mägi
15. Tiiu Paalberg
16. Rauno Pukonen
17. Jaak Saar
18. Jaan Schults
19. Maimu Siilats
20. Kristel Soo
21. Ilvi Soond
22. Ivo Tamm
23. Marju Tammik
24. Milena Tatarlõ
25. Maarika Toomsalu
26. Veiko Truu
27. Merike Türkson
28. Anneli Tähe
29. Aade Vaher
30. Lea Võsu
 
36. lend
A klass
Klassijuhataja:
Maie Süda
1. Merike Hallik
2. Agu Hardõkainen
3. Sirje Illopmägi
4. Inga Jõesaar
5. Heli Kambla
6. Eve Kerov
7. Arvo Kukka
8. Tiina Laur
9. Priit Lööper
10. Ülle Metsla
11. Reet Metstoa
12. Mare Mäeots
13. Jüri Nestor
14. Aime Niineste
15. Toivo Pelgonen
16. Merike Pikver
17. Jaanika Pääro
18. Tiiu Tigane
36. lend
B klass
Klassijuhataja:
Veera Sibrik
1. Ingrid Aas
2. Indrek Arming
3. Marge Erik
4. Laili Mehide
5. Maarika Höövel
6. Külvi Kihlefeldt
7. Tiina Konist
8. Maris Lauri
9. Kersti Naur
10. Piret Nõva
11. Ulla Peedo
12. Anu Piirimaa
13. Viktor Printsev
14. Tarmo Sibrits
15. Ingrid Sulg
16. Maia Zemtsova
17. Lembit Štrik
18. Ingo Toomere
19. Ruth Triibmann
20. Swen Trumm
21. Heivi Vaganova
22. Raivo Vihman

36. lend
C klass
Klassijuhataja:
Elfriede Salmistu
1. Thea Aps
2. Pille Burmeister
3. Külli Haamer
4. Liia Kalkina
5. Margus Karafin
6. Vanda Katai
7. Jana Kerem
8. Kaie Kiiver
9. Tiia Kirsman
10. Madis Lomper
11. Aivar Maasik
12. Marika Muilas
13. Reet Mäe
14. Jaan Mägin
15. Marika Pettai
16. Raivo Põld
17. Rein Pärnpuu
18. Piret Rannus
19. Andres Rattur
20. Anu Rohilaid
21. Priit Sternhof
22. Marjan Taaliku
23. Jaan Tammelaan
24. Peeter Vallandi
25. Krista Valter
26. Airi Veinberg
27. Tiit Viirelaid
28. Margo Vilu
 
37. lend
A klass
Klassijuhataja:
Juhan Valgoja
1. Liivi Aadli
2. Evelin Abramova
3. Marge Grauberg
4. Tiina Johannes
5. Kalmet Kala
6. Renee Kelomees
7. Anne Kollo
8. Antti Kopliste
9. Teet Korsten
10. Toomas Kortel
11. Rainer Kuldmaa
12. Ain Kuusik
13. Ain Lensu
14. Andres Mikkor
15. Mati Moosel
16. Anita Petrova
17. Anne-Mari Reinas
18. Arvid Siilak
19. Ingrid Sikk
20. Tarmo Sinimäe
21. Piret Sternhof
22. Erki Tenno
23. Ilona Tohver
24. Maarika Toomsalu
37. lend
B klass
Klassijuhataja:
Anne Oru
1. Alo Asper
2. Tiina Bogens
3. Mare Häng
4. Terje Iila
5. Priit Iro
6. Merle Juhkov
7. Meila Kalpus
8. Eha Konstantinova
9. Daisy Kroon
10. Andres Kukk
11. Piret Laidvee
12. Riho Lass
13. Ülar Lentso
14. Peeter Lõoke
15. Alar Meier
16. Marje Nurgamaa
17. Ülle Oru
18. Urho Naftigal
19. Margus Puusepp
20. Kalle Pärt
21. Kaire Roosimäe
22. Anu Saagen
23. Toomas Saariste
24. Ülle Sarap
25. Siiri Sillapaju
26. Mai Teetlok
27. Kalmer Toro
28. Tarmo Türkson
29. Liia Voogma

37. lend
C klass
Klassijuhataja:
Margarita Kolomiets
1. Mare Aimsalu
2. Priit Enok
3. Erik Gamzejev
4. Tiina Haljak
5. Agne Jalak
6. Eve Kaljovee
7. Erik Komarov
8. Merli Koppel
9. Vahur Kuresson
10. Kadi Lambot
11. Kirstina Leini
12. Kadi Lekk
13. Jüri Leemets
14. Indrek Lill
15. Lehti Peri
16. Inna Printseva
17. Mailis Pukonen
18. Katrin Päits
19. Kalev Raja
20. Andres Raudva
21. Tiit Salla
22. Sulev Salumäe
23. Erlend Sälik
24. Tiia Tamm
25. Allan Tõks
26. Helle-Mai Vent
27. Rita Väin
 
38. lend
A klass
Klassijuhataja:
Helle Ruusmaa
1. Sirje Bunder
2. Ingrid Ernest
3. Hannes Grauberg
4. Helen Hiiemäe
5. Evrika Kauküla
6. Margus Kivisto
7. Jaanika Korsten
8. Monika Kuusmann
9. Tiina Kärner
10. Marina Lištvan
11. Annely Puksa
12. Christina Puksa
13. Kaire Puusepp
14. Heigo Põld
15. Märt Pärn
16. Ergo Raag
17. Vello Rohilaid
18. Inge Roomelt
19. Eeva Roosipuu
20. Piret Sala
21. Uudo Sala
22. Erle Sepp
23. Airi Tapner
24. Reet Tigane
25. Imbi Tito
26. Marge Umberg
38. lend
B klass
Klassijuhataja:
Lehho Jõumees
1. Enrico Aav
2. Anton Amelin
3. Raivo Erik
4. Kadi Heidmets
5. Ilmar Härg
6. Rain Jung
7. Erkki Kaisla
8. Ainar Kruusa
9. Kersti Kukner
10. Ingrid Kuligina
11. Kaire Neerot
12. Jana Nuija
13. Riina Oja
14. Inna Pusikova
15. Kersti Pärnpuu
16. Kristiina Rebane
17. Kaja Rooden
18. Toomas Saaremägi
19. Mihkel Simoniš
20. Eike Toomik
21. Liane Uudeküll
22. Ewe Valgepea
23. Marika Valme
24. Ingrid Velbaum
25. Anne Viil
26. Ly Võlma
27. Anne Võsu
39. lend
A klass
Klassijuhataja:
Maie Süda
1. Aivo Alas
2. Raul kaiva
3. Katrin Kivimaa
4. Margo Korv
5. Kaire Kukner
6. Kaia Käbin
7. Tarvo lepisk
8. Piret Linnas
9. Jaana Lõhmus
10. Aivar metsar
11. Inna Ojasu
12. Ivi Post
13. Merle Purgats
14. Kaiu Puusepp
15. Aulis Pärnpuu
16. Allan Soon
17. Viktor Žuravljov
18 Riina Talihärm
19. Terje Tapner
20. Tõnu Telling
21. Katrin Tiirik
22. Jana Toots
23. Ade Vahur
24. Mart Vask
25. Anu Viira
26. Tiia Villberg
39. lend
B klass
Klassijuhataja:
Elfriede Salmistu
1. Riho Altnurme
2. Mart Are
3. Marika Freiberg
4. Ulvi Gromova
5. Heli Hanson
6. Katrin Hindriks
7. Kersti Hindriks
8. Tiina Jääger
9. Jaak Kiissa
10. Margus Kilk
11. Margus Kirja
12. Airi Klein
13. Rein Kruup
14. Ene Kurvits
15. Olev Mae
16. Raul Meriste
17. Ilona Peetsalu
18. Pille Pensa
19. Karin Petrova
20. Riina Raus
21. Tiina Ruut
22. Alina Sokolova
23. Marju Uustalu
40. lend
A klass
Klassijuhataja:
Juhan Valgoja
1. Alo Abel
2. Terje Aksli
3. Margo Jäger
4. Marika Jäger
5. Priit Kihlefeldt
6. Mailis Kivimäe
7. Meelis Kivisto
8. Marek Kullamägi
9. Kairit Leiter
10. Marget Liblik
11. Anneli Lillepea
12. Toomas Moor
13. Ivi Nurk
14. Anneli Pajula
15. Mari-Liis Prisk
16. Tõnu Raidma
17. Üllar Saaremäe
18. Tõnis Saariste
19. Signe Trumm
20. Agu Vahur
21. Raul Velbaum
40. lend
B klass
Klassijuhataja:
Elga Lekk
1. Inga Annuk
2. Anu Asper
3. Ago Bachmann
4. Janika Eero
5. Kristine Ernest
6. Jaanis Jaup
7. Kersti Jääger
8. Marika Mägi
9. Elor Männimägi
10. Pille Piik
11. Riina Põder
12. Piret Pärnaste
13. Arvo Sala
14. Margus Sala
15. Raivo Sala
16. Livia Toomik
17. Olaf Tärk
18. Ingrid Uustal
19. Anneli Välja

40. lend
C klass
Klassijuhataja:
Margarita Kolomiets
1. Ago Aman
2. Gunnar Aps
3. Ilona Ertis
4. Jooni Joost
5. Anneli Kalkina
6. Aldin Kaldvee
7. Mihkel Kalmaru
8. Oksana Kuznetsova
9. Pille Kuusler
10. Liana Laar
11. Karli Lambot
12. Silva Liiv
13. Liivi Mägi
14. Erika Männik
15. Toomas Olli
16. Andrus Olt
17. Margus Oro
18. Anne-Mari Potter
19. Krista Tipp
20. Kaie Toomet
21. Vladimir Tužilkin
22. Indrek Uudeküll
 
41. lend
A klass
Klassijuhataja:
Kersti Võlu
1. Janne Heinsoo
2. Liivika Härg
3. John Innos
4. Meelis Karp
5. Maris Kask
6. Aulika Kesler
7. Priit Käen
8. Anneli Kärner
9. Diana Kärner
10. Margo Lepisk
11. Merle Lilleorg
12. Kaia Lõoke
13. Tiina Mae
14. Kirsti Mäesalu
15. Jüri Moor
16. Agne Narusk
17. Natalja Nikitina
18. Urmas Oru
19. Jaanus Päeväli
20. Rutt Pakker
21. Eneli Part
22. Anne Pedak
23. Jaanus Pikkor
24. Merle Pärnik
25. Inga Rebane
26. Mait Rooden
27. Marika Saks
28. Aivo Sepp
41. lend
B klass
Klassijuhataja:
Ardo Lilium, Helle Ruusmaa
1. Andrus Ait
2. Vadim Bondarenko
3. Siiri Bunder
4. Sven Haljand
5. Jaanus Hämarsoo
6. Üllar Jaaksoo
7. Teet Kaaber
8. Pille Kaitsa
9. Heiti Kalinkin
10. Keete Kalvet
11. Anneli Karja
12. Katrin Kastemäe
13. Kirsti Kilk
14. Tarmo Kollo
15. Anu Maasik
16. Meelis Mäe
17. Jaana Oro
18. Ilona Pelgonen
19. Margus Pettai
20. Evelin Pihlak
21. Maret Sallo
22. Tiiu Sirel
42. lend
A klass
Klassijuhataja:
Lehho Jõumees
1. Tiina Asper
2. Kaire Inno
3. Monika Kivimaa
4. Virje Kors
5. Janelle Kukk
6. Raigo Kuldmaa
7. Ruth Laanemägi
8. Allan Lipp
9. Kai Meriste
10. Aarne Männik
11. Katrin Nael
12. Toomas Nõmmiste
13. Piret Peenema
14. Ene Post
15. Kaie Pärt
16. Piret Rahe
17. Age Saks
18. Kristiina Sillak
19. Marelle Silland
20. Heidi Tarum
21. Ülle Telling
22. Kadri-Ann Vagur
23. Mirje Vilt
 
42. lend
B klass
Klassijuhataja:
Aadu Kukk
1. Marko Breivel
2. Kaja Gorbatšova
3. Tiina Grünbaum
4. Anna Grüning
5. Lauri jalonen
6. Kai Kalmaru
7. Tiina Koha
8. Tiiu Koort
9. Tarmo Korsten
10. Anu Krregimets
11. Aldur Kruusa
12. Priit Lavist
13. Ulvi Lopsik
14. Kristina Nurk
15. Ülle Raag
16. Aive Raudsik
17. Anneli Saaliste
18. Rene Saart
19. Marianne Salmus
20. Kadrin Sarap
21. Marianne Sternhof
22. Õrne Suur
23. Merle Tapner
24. Kaidi Teetlok
25. Külli Toomet
26. Katrin Toss
27. Ivo Ustav
28. Anu Vask
29. Allan Viil
30. Ellen Vimberg
43. lend
A klass
Klassijuhataja:
Urve Kilk
1. Marje Aksli
2. Moonika Artel
3. Õnnela Hint
4. Katrin Kaljovee
5. Kaire King
6. Kateriin Leini
7. Heidi Lumi
8. Kai Mägi
9. Ene Ottokar
10. Külli Paalberg
11. Agne Peterson
12. Liina Poobus
13. Ivi Rausi
14. Katrin Rugam
15. Irene Surva
16. Kirstina Talpas
17. Anneli Tammemägi
18. Kadri Teetlok
19. Margit Toss
20. Piret Urb
21. Maaris Virkus
43. lend
B klass
Klassijuhataja:
Elga Lekk
1. Riina Aav
2. Arvo Aller
3. Marina Buroav
4. Hardi Kampus
5. Katrin Laud
6. Aivar Lipp
7. Sven Palgi
8. Anne Pungas
9. Karin Pärnpuu
10. Indrek Pärss
11. Katrin Rahe
12. Ülis Riisalu
13. Andres Siiman
14. Terje Tammearu
15. Anne-Ly Tenno
16. Tõnu Tüvi

43. lend
C klass
Klassijuhataja:
Margarita Kolomiets
1. Marika Ait
2. Anneli Bendi
3. Margus Grauberg
4. Jana Haljand
5. Jüri Joost
6. Jana Kanarbik
7. Kullar Karja
8. Jana Kore
9. Tiina Kuusmann
10. Maiga Lepenit
11. Krista Lumi
12. Hannes Lumiste
13. Marge Moones
14. Annika Netse
15. Andres Ojasu
16. Margus Parkman
17. Tiina Pihlak
18. Toomas Pikhof
19. Janek Rannamaa
20. Raili Roos
21. Evelin Saatman
22. Marika Uusaed
23. Kaja Vahter
24 Ave Värk
 
44. lend
A klass
Klassijuhataja:
Ilme Hallik
1. Katrin Aasmäe
2. Diana Baikov
3. Lagle Heinla
4. Jaanus Iva
5. Kristina Kerem
6. Maris Laas
7. Katrin Lumiste
8. Liia-Mai Mandre
9. Jana Metsavahi
10. Peeter Piik
11. Piia Pääro
12. Rene Radala
13. Marve Randlepp
14. Sirje Saaremäe
15. Heldi Sojone
16. Maire Tubro
17. Kirsti Tärno
18. Tiina Vau
19. Viktor Vohta
20. Anu Võlma
44. lend
B klass
Klassijuhataja:
Riho Alliksoo
1. Andres Aitsen
2. Kaupo Inno
3. Annika Jürnas
4. Rainer Kaldvee
5. Tiina Kaljurand
6. Tanel Kivimäe
7. Anu Kore
8. Enn Kukk
9. Kai Kuusler
10. Merle Lust
11. Moonika Matti
12. Janek Mägi
13. Rene Neidla
14. Tiina Paurson
15. Andrus Repnau
16. Artur Sandvik
17. Kristina Schmidt
18. Tiina Suvi
19. Priidu Vaiksaar
20. Taivo Virve

44. lend
C klass
Klassijuhataja:
Marge Guljavin
1. Margit Aavere
2. Kärt Asper
3. Artur Ernits
4. Kistel Keskküla
5. Heleriin Kukk
6. Mariliis Kukk
7. Heidi Moosel
8. Tarmo Nõmmiste
9. Kalev Pärt
10. Gert Saatman
11. Argo saks
12. Illar Sildma
13. Andres Velvelt
14. Tiit VImberg
 
45. lend
A klass
Klassijuhataja:
Kaire Jõe
1. Aili Aller
2. Teet Enok
3. Tatjana Habanen
4. Arvo Ilves
5. Toivo Karlep
6. Raili Kriisa
7. Kaire Kõva
8. Tarmo Kütt
9. Laura Lumiste
10. Jaanika Malmer
11. Katriin Metsar
12. Linda Mägi
13. Merle Naarits
14. Meeri Nõmme
15. Õnnela Porman
16. Merle Renzer
17. Triin Saariste
18. Ene Soo
19. Rasmus Štrik
20. Veiko Taluste
21. Sirli Tammiste
22. Anu Toluk
23. Marve Varmo
24. Krista Vau
25. Kristiine Veiler
45. lend
B klass
Klassijuhataja:
Lehho Jõumees
1. Kairi Andresson
2. Gerli Berendsen
3. Anu Kiristaja
4. Ingvar Kupinski
5. Enn Lasberg
6. Inga Malinskaja
7. Artur Novek
8. Tarmo Odar
9. Andrus Oll
10. Leanika Pajo
11. Madis Raidma
12. Priit Rooden
13. Mait Sepp
14. Pille-Riin Soots
15. Victoria Tohver
16. Sano Veit
17. Gabriel Villers
46. lend
A klass
Klassijuhataja:
Urve Kilk
1. Margit Alasi
2. Katrin Eero
3. Tairi Karafin
4. Marek Kattago
5. Margit Kivisaar
6. Küllike Laanemets
7. Kertu Laidro
8. Anneli Lehemets
9. Tiina Lehtla
10. Marek Lillemaa
11. Talvi Nurgamaa
12. Marika Olli
13. Irma Ots
14. Piret Pihu
15. Kadri Prisk
16. Marju Randlepp
17. Heli-Triin Räis
18. Raido Salutamm
19. Anne-Ly Trei
46. lend
B klass
Klassijuhataja:
Pille Ers
1. Antti Aitsen
2. Sirje Ammas
3. Marika Grassmann
4. Sven Kimmel
5. Allar Kivil
6. Siim Kokk
7. Jüri Kuzmin
8. Martti Lauri
9. Martin Lehtla
10. Kaivo Niinlaup
11. Ljudmila Nikitina
12. Tõnu Pajo
13. Janika Parkman
14. Margus Paurson
15. Kalle Raidma
16. Viivika Tikk
17. Tarmo Tubro
18. Katrin Vedel

46. lend
C klass
Klassijuhataja:
Kaire Jõe
1. Merja Bogens
2. Siret Bunder
3. Ester Juhkov
4. Raul Kaldaru
5. Evelin Kallaste
6. Meelis Kiil
7. Tiina Kossinova
8. Jaak Liiva
9. Kaire Seljamäe
10. Rauno Sepp
11. Inga Tohver
12. Priit Tärno
13. Kadri Uude
14. Kirsti Vaatsep
15. Piret Vahula
16. Tarmo Visnapuu
17. Reimo Väärtmaa
18. Hilje Õunapuu
 
47. lend
A klass
Klassijuhataja:
Ly Eero
1. Margo Ait
2. Raul Altnurme
3. Katrin Karro
4. Krista Kask
5. Kristina Kuhtin
6. Kristel Maalman
7. Relje Neidla
8. Ingrid Prees
9. Sigmar Priman
10. Katrin Reintop
11. Karin Rosman
12. Juta Rätsep
13. Vello Salla
14. Signe Seppa
15. Ivi Toluk
16. Edgar Trumm
17. Raimond Veiler
18. Margus Viilup
19. Urve Vilk
47. lend
B klass
Klassijuhataja:
Helle Ruusmaa
1. Marek Alasoo
2. Toomas Aul
3. Malle Ehlvest
4. Kadrin Haugas
5. Helina Juuse
6. Piret Jänes
7. Maarika Jürnas
8. Lela Kopaladze
9. Tanel Lumiste
10. Margo Moor
11. Jaanus Mägi
12. Indrek Narusk
13. Ketli Näppi
14. Ahto Oro
15. Sven Paist
16. Lauri Saar
17. Indrek Saluvee
18. Kaarel Schmidt
19. Heili Sibrits
20. Marje Summel
21. Argo Tali
22. Kaire Tammearu
23. Märt Vagur
24. Katrin Velbaum
25. Kristi Vimberg
48. lend

Klassijuhataja:
Lehho Jõumees
1. Riina Bogens
2. Merike Ernits
3. Roman Gorelov
4. Kristina Johannes
5. Rauno Kaivoja
6. Jaana Leepkaln
7. Jaanus Liba
8. Andrus Männik
9. Liis Niido
10. Neeme Noorsalu
11. Siret Paasmäe
12. Pille Pedak
13. Silvar Priman
14. Kadri Pungaste
15. Indrek Purga
16. Jana Raado
17. Jaak Rooden
18. Kaire Rosin
19. Elan Ruusamäe
20. Riho Rõõmus
21. Reeli Sildnik
22. Arnold Tammemägi
23. Jaan Tärno
24. Urmas Undusk
25. Tarvo Virve
49. lend

Klassijuhataja:
Marge Guljavin
1. Mari Burmeister
2. Kristina Ernits
3. Maiken Kangur
4. Gert Karpelin
5. Janno Kasemaa
6. Heili Kivi
7. Terje Kruup
8. Kert Kukk
9. Alice Laas
10. Anne Laas
11. Kaie Laud
12. Tanel Leisalu
13. Ulrike Männamäe
14. Annika Mölder
15. Jane Oja
16. Piret Petersell
17. Ursula Podmošenski
18. Anu Printsmann
19. Kristi Reiland
20. Triin Saulep
21. Kristel Soomets
22. Merle Sternhof
23. Veronika Šaldõbajeva
24. Marina Zamahhova
25. Andres Tärno
26. Keili Vilde
27. Merli Õunaaed
50. lend
A klass
Klassijuhataja:
Aadu Kukk
1. Tiit Aul
2. Gert Grünbaum
3. Kaire Karro
4. Kristi Karu
5. Piret Kikas
6 Andres Kruusimäe
7. Kirsika Põld
8. Kermo Päll
9. Ivo Rumm
10. Kristi Rästas
11. Kiira Saksa
12. Andrus Saluvee
13. Maimu Sibrits
14. Maarja Sootalu
15. Evelin Tali
16. Avo Tolsa
17. Marko Torm
18. Käthlyn Tõnuvere
19. Martin Vaigla
50. lend
B klass
Klassijuhataja:
Marge Guljavin
1. Päär Asper
2. Märt Elbre
3. Erik Ernits
4. Kati Jõemaa
5. Jaano Jänes
6. Anet Kool
7. Alar Kuuda
8. Marek Leonavitsus
9. Priit Lopsik
10. Diana Luptova
11. Anton Masik
12. Janek Naur
13. Liina Naur
14. Meelika Nõmme
15. Annely Paaps
16. Priit Pedak
17. Maris Pilvet
18. Karin Ruut
19. Renna Räim
20. Viljar Rääsk
21. Madli Sarv
22. Anu Skippar
23. Kaili Sootalu
24. Elle Susi
51. lend

Klassijuhataja:
Sirje Kivil
1. Liina Arman
2. Piret Jürise
3. Kadrin Kalvet
4. Katrin Karu
5. Kristel Kesküla
6. Ringo Kristelstein
7. Liia Lulla
8. Indrek Metsatalu
9. Ingar Metsatalu
10. Nele Nerut
11. Liina Ojamaa
12. Reelika Pilv
13. Kersti Podmošenski
14. Riina Popova
15. Sandra Saulep
16. Raili Sildnik
17. Andrus Soo
18. Triin Soomets
19. Vahur Suvi
20. Sirle Sälik
21. Tanel trell
22. Tuuli Tuude
23. Reno Veinberg
24. Kristina Vind
25. Kätlin Visnapuu
26. Maris Vohla
52. lend
A klass
Klassijuhataja:
Pille Ers
1. Veronika Bertram
2. Killu Koll
3. Kristelle Korstnik
4. Katrin Liblik
5. Maanus Lilleorg
6. Kristi Lont
7. Karina Luhaste
8. Kirsika Odes
9. Kairit Pärn
10. Anneli Ratnik
11. Maili Ronimois
12. Leelo Rooden
13. Hedi Rämonen
14. Alar Sala
15. Triin Salutamm
16. Terje Sternhof
17. Kristjan Zeinet
18. Maris Tapner
19. Eva Tolsa
20. Egle Tooming
21. Rainer Veski
52. lend
B klass
Klassijuhataja:
Lehho Jõumees
1. Anu Aun
2. Kerstin Karu
3. Ingrid Kiiver
4. Lembit Laas
5. Eduard Labetski
6. Liina Lass
7. Ardi Link
8. Erki Paasmäe
9. Uku Paurson
10. Mari-Liis Rahe
11. Pille-Riin Rahe
12. Siim Salonen
13. Mati Seppern
14. Tarmo Tee
15. Siiri Uude
16. Katrin Viikov
17. Ave Vildak
18. Elen Viljak
19. Mariana Väli
53. lend

Klassijuhataja:
Kristel Tamm
1. Monika Aasmaa
2. Karin Aasmäe
3. Alver Aitsen
4. Ingemar Illopmägi
5. Marje Juhkov
6. Taavi Lepassaar
7. Katrina Liepkalns
8. Tanel Linnard
9. Andres Loik
10. Mari Luuk
11. Priit Melders
12. Margit Metsla
13. Kalev Normak
14. Ülar Sala
15. Silver Salonen
16. Rannel Silov
17. Alvin Samm
18. Triin Soo
19. Kristiina Sotnik
20. Helena Sternhof
21. Helena Talihärm
22. Annika Toivi
23. Taavi Tuude
24. Marja-Liisa Veiser
25. Heidi Viljak
26. Ülane Vilumets
54. lend
A klass
Klassijuhataja:
Aadu Kukk
1. Marek Bendi
2. Triin Guljavin
3. Kaiu Hallik
4. Martin Kadastik
5. Jana Kolga
6. Kristiina Kovlak
7. Jüri Kuzmin
8. Gaili Kuusik
9. Ruuta Laidro
10. Kaie Lehiste
11. Allar Lehtlaan
12. Julia Lenskaja
13. Andres Linnard
14. Andres Mänd
15. Gunnar Ord
16. Kristiina Pavlova
17. Jan Platov
18. Anneli Pruuns
19. Taavi Puusepp
20. Viktoria Sladzevskis
21. Anastassia Šmõreitšik
22. Silvar Sookand
23. Merlin Susi
24. Andres Suuban
25. Aleksandra Sõrovegina
26. Kristjan Toomjärv
27. Kaidar Viikman
28. Sven Vind
29. Merlin Välja
54. lend
B klass
Klassijuhataja:
Irja Pajo
1. Priit Aru
2. Annika Elm
3. Elena Erro
4. Lev Fjodorov
5. Janika Grebentšuk
6. Maris Joost
7. Jako Jõemaa
8. Liina Kase
9. Gessi-Pamela Kinks
10. Kaarel Kuznetsov
11. Priit Leemet
12. Kaupo Lehiste
13. Anne Linde
14. Siim Linnard
15. Kristina Niine
16. Liina Petersell
17. Anna Plotnitskaja
18. Mai Raidma
19. Kristiina Rudka
20. Erika Rüdiger
21. Reena Säästla
22. Taivi Tee
23. Edvard Trumm
24. Alina Varkki
25. Siim Vizgirda
26. Anna-Liisa Voiman
55. lend
A klass
Klassijuhataja:
Sirje Kivil
1. Renate Antonov
2. Olga Gorelova
3. Liina Juhkov
4. Liisi Juhkov
5. Tarko Juuse
6. Annika Kivimägi
7. Kristo Koppel
8. Sarmite Kulpas
9. Triin Kukk
10. Merike Laanemets
11. Enely Lätt
12. Liis Mihkelson
13. Jaanus Mölder
14. Riina Niine
15. Katrin Sekk
16. Tõnis Štrik
17. Margo Tali
18. Merili Urbala
55. lend
B klass
Klassijuhataja:
Lehho Jõumees
1. Paul Are
2. Jane Eero
3. Alar Kalmus
4. Kristi Kuldma
5. Liis Laur
6. Marika Lillemets
7. Anton Lustik
8. Ele Luuk
9. Jana Marinina
10. Martin Morozov
11. Ivika Oja
12. Alari Paaps
13. Taivo Porval
14. Toomas Raja
15. Pille Ruusalu
16. Andres Sepp
17. Peeter Sepp
18. Saskia Undusk
19. Anna Unt
20. Mihkel Utt
21. Alice Vergi
56. lend
A klass
Klassijuhataja:
Oksana Nazarova
1. Katrin Haavalaid
2. Airo Hirtentreu
3. Kristina Jool
4. Kaiu Koll
5. Magnus Lõhmus
6. Evelin Nõmmik
7. Marek Pragi
8. Allan Roosimägi
9. Kristina Räästas
10. Nikita Soroka
11. Katrin Vaigla
12. Anna Valguta
13. Virve Vilumets
56. lend
B klass
Klassijuhataja:
Kristel Tamm
1. Olga Dobrõdnjova
2. Katrin Ernits
3. Gaili Grüning
4. Ainer Hal
5. Kai Horeb
6. Liina Horeb
7. Galina Hvorõhh
8. Diana Jerjomenko
9. Kristina Kangro
10. Jaana Karo
11. Katrin Kiviselg
12. Kristina Koppel
13. Maria Kupinskaja
14. Lauri Liepkalns
15. Inna Linde
16. Dima Loope
17. Sille Meller
18. Julia Pavlova
19. Marili Pruuns
20. Evelin Reinhold
21. Sigrid Sokk
22. Kristo Sootalu
23. Airi Sotnik
24. Mailis Štrik
25. Kristjan Vedel
26. Krislin Virkus
57. lend
A klass
Klassijuhataja:
Irja Pajo
1. Raivo Aru
2. Annely Hering
3. Marge Josepson
4. Allar Juse
5. Veronika Krehhova
6. Helen Maakaar
7. Jekaterina Malm
8. Julia Masjutina
9. Aigar Niglas
10. Merilin Nõmmik
11. Hille Ojandu
12. Liina Osila
13. Kaidi Piilman
14. Kerttu Põder
15. Liina Roosimägi
16. Raido Rüütel
17. Kristina Saar
18. Richard Siil
19. Jaanika Uppus
20. Liis Veski
21. Manuela Vetik
22. Tarmo Vilk
57. lend
B klass
Klassijuhataja:
Kaire Jõe
1. Zaur Abbassov
2. Raivo Bauman
3. Valeria Dralova
4. Aleksei Froljonok
5. Mart Gaškov
6. Valeri Gorbatšjov
7. Alar Haavalaid
8. Timur Hinikadze
9. Järvi Järveoja
10. Kaidi Karu
11. Alari Keedus
12. Katri Krall
13. Jelizaveta Kupinskaja
14. Maarika Lehmus
15. Alar Linnasmäe
16. Reelika Odes
17. Anu Remmel
18. Diana Revjako
19. Triin Rääsk
20. Mari Sarv
21. Kadi Talistu
22. Marianne Trumm
23. Raul Tõnnov
24. Merit Välja
58. lend
A klass
Klassijuhataja:
Tamm, Kristel
 
1. Berget, Afina
2. Juuse, Karin
3. Järveoja, Janar
4. Kivisild, Diana
5. Kopaladže, Magda
6. Krotova, Viktoria
7. Lehtlaan, Elina
8. Maumets, Kristi
9. Mäesaar, Kristiina
10. Nano, Viivika
11. Niglas, Reigo
12. Noorsalu, Eno
13. Pedius, Margus
14. Pilv, Airika
15. Revjako, Irene
16. Ronimois, Sten
17. Roots, Oliver
18. Räitsak, Karoliina
19. Sahar, Karin
20. Sekk, Margus
21. Teppe, Kaidy
22. Tõnurist, Teele
23. Valner, Kristina
58. lend
B klass
Klassijuhataja:
Ers, Pille
 
1. Arbonen, Anne
2. Juuse, Maris
3. Katšanova, Olga
4. Koppelmaa, Ott
5. Kübarsepp, Kaur
6. Laur, Siim
7. Lobovikova, Polina
8. Luik, Piret
9. Meller, Egle
10. Pajula, Gerli
11. Puksing, Remi
12. Raidma, Marten
13. Raja, Daniel
14. Rüütel, Kaisa
15. Räästas, Jana
16. Sillak, Toomas
17. Sokolova, Anita
18. Sternhof, Mario
19. Tamm, Taavi
20. Uri, Kristel
21. Vohmjanina, Olga
59. lend

Klassijuhataja:
Jõe, Kaire
 
1. Adamson, Jürgen
2. Arbus, Artur
3. Aleksandrova, Julija
4. Hodakovskaja, Olga
5. Jõemets, Aigar
6. Josepson, Jaana
7. Kiipli, Kati
8. Kirsipuu, Ingrid
9. Kolossova, Anna
10. Konstantinov, Kadri
11. Kuldmaa, Gela
12. Kuldmaa, Nelli
13. Kurg, Marion
14. Laar, Kersti
15. Leonavitšus, Aleksander
 
16. Linnard, Madis
17. Lont, Liina
18. Lopsik, Katrin
19. Mälk, Maarja
20. Õras, Merili
21. Pedaja, Tauri
22. Pihlak, Merilin
23. Priks, Anne
24. Pukk, Kaisa
25. Radtšenko, Jevgenia
26. Tõnurist, Toomas
27. Vahejõe, Veljo
28. Veedla, Janek
60. lend

Klassijuhataja:
Nazarova, Oksana
 
1. Aabna, Tõnis-Mikk
2. Bogens, Heike
3. Galperina, Taissia
4. Haljand, Meeli
5. Halliksaar, Mari
6. Ivanova, Julia
7. Joonas, Gunnar
8. Juuse, Sigrit
9. Kaup, Kalev
10. Kroon, Kristel
11. Kukk, Mariann
12. Lehtpuu, Maili
13. Levoškina, Diina
14. Linnard, Priit
15. Lukjanova, Jelizaveta
 
16. Õras, Mariliis
17. Pajo, Janno
18. Partei, Margus
19. Peedo, Kuldar
20. Põder, Kaija
21. Purka, Priit
22. Räitsak, Kaspar
23. Samuel, Kristiina
24. Sarapik, Martin
25. Sternhof, Marilin
26. Tarabarova, Olga
27. Tarum, Sandra
28. Vilumets, Maarja
29. Šmõretšik, Veera

61. lend

Klassijuhataja:
Tamm, Kristel

 
1. Aarmaa, Ave
2. Arbus, Mari-Liis
3. Arge, Marge
4. Arhipova, Riina
5. Breus, German
6. Endjärv, Maarja
7. Juhkov, Maris
8. Kerov, Rainer
9. Kiiver, Siim
10. Kisseljov, Mihhail
11. Kivil, Karl
12. Kõrvek, Liisu
13. Kübarsepp, Karmo
14. Larens, Kristi
15. Lillemets, Maido
16. Männamäe, Merilin
 
17. Onton, Triinu
18. Peri, Kristo
19. Purga, Katrin
20. Raja, Sven
21. Reim, Rando
22. Rüütel, Reimo
23. Sau, Helen
24. Soiunen, Timo
25. Tamm, Kristi
26. Tooming, Jaanika
27. Toomsalu, Reelika
28. Vaab, Marianna
29. Valter, Vootele
30. Venger, Roma
31. Vihmann, Maris
32. Võro, Veronika

62. lend

Klassijuhataja: Jõe, Kaire
 
1. Ammas, Taavi
2. Egers, Elmo
3. Goževa, Nelli
4. Hallik, Hindrek
5. Iro, Liis
6. Kallas, Külli
7. Karpelin, Kerli
8. Kartašova, Natalja
9. Krall, Kerttu
10. Kriisa, Kristjan
11. Kruus, Külli
12. Kuusk, Maria
13. Melders, Mari-Liis
14. Nõmmemees, Diana
 
15. Pajo, Liina
16. Peedo, Kreete
17. Reiljan, Revetta
18. Roosileht, Marek
19. Saulep, Maarja
20. Sillat, Mari-Liis
21. Sulg, Erika
22. Süda, Ave
23. Sälik, Sigrit
24. Taalberg, Egon
25. Teedla, Karin
26. Tooming, Eve
27. Õras, Triinu
28. Varkki, Albert
   
63. lend
B klass
Klassijuhataja:
Pille Piik
1. Antonov, Roman
2. Golubev, Daniil
3. Ilves, Sigrit
4. Ivanova, Darja
5. Jurjev, Deili
6. Kalle, Merilin
7. Kuzmin, Margit
8. Kuusmann, Rasmus
9. Liblik, Kaspar
10. Lilleorg, Tõnis
11. Partei, Margit
12. Pessi, Edgar
13. Pikkor, Heliis
14. Poluštšenkova, Jelena
15. Rannamaa, Triin
16. Rätsep, Raul
17. Sidorova, Anna
18. Songi, Olar
19. Susi, Relika
20. Sälik, Ragnar
21. Sööt, Sander
22. Šelepin, Erni
23. Šreiner, Kristel
24. Teetlok, Andrei
25. Veeber, Gerd-Herman
26. Virkus, Katrel
63. lend
A klass
Klassijuhataja:
Oksana Nazarova
1. Andrjuškova, Jekaterina
2. Golovin, Nikita
3. Haavala, Agle
4. Hiiemäe, Marite-Helena
5. Imašev, Jaanus
6. Kaivoja, Karolin
7. Kool, Jarko
8. Kübarsepp, Kirke
9. Laansoo, Kadi
10. Lainemäe, Maris
11. Metsla, Martti
12. Naarits, Siim
13. Nikunen, Andres
14. Pärn, Kristi
15. Rautso, Rasmus
16. Roberts, Sander
17. Sala, Madis
18. Sild, Karoliina
19. Soboleva, Kristina
20. Süda, Liis
21. Vähk, Anders
64. lend
Klassijuhataja:
Kadre Maalma
1. Rainer Dubov
2. Jusif Ibragimov
3. Aleksandra Iljuškina
4. Kristin Kerov
5. Jevgenia Kipritš
6. Joonas Kollo
7. Kerdo Koppel
8. Anastassia Leljavina
9. Taivi Lepiste
10. Aljona Lindsalu
11. Daniil Melnikov
12. Martin Mooses
13. Reijo Palmiste
14. Edward - Edgar Räim
15. Helen Seppik
16. Mari-Liis Sirel
17. Getter Tamme
18. Kätlin Teedla
19. Timo Torm
20. Ragnar Veedla
21. Risto Väärtmaa
 

65. lend

Klassijuhataja:  Mai Teetlok

1. Agu, Daniel
2. Aleksandrova, Veronika
3. Alenitšev, Vladislav
4. Bauman, Riina
5. Burk, Rauno
6. Burov, Roel
7. Gavrilova, Margarita
8. Gožev, German
9. Hirtentreu, Heidi
10. Laudma, Tanel
11. Meinson, Annika
12. Nikkar, Elina
13. Park, Kaidi
14. Perli, Artur
15. Pihl, Kristel
16. Pletnjov, Igor
17. Seli, Hannamary
18. Sidorov, Vadim
19. Surkova, Diana
20. Terentjeva, Jekaterina
21. Tužilkina, Ainikki
22. Utt, Vladlena
23. Verrev, Kristiina
24. Virkus, Ingela

66. lend HUMANITAAR

Klassijuhataja: Kaire Jõe

1. Aavere, Sander
2. Kalmus, Sireli
3. Kergand, Kristjan
4. Kängsepp, Ester
5. Merioja, Liisa
6. Murašina, Anastassia
7. Roosimägi, Triin - Merlyn
8. Simoniš, Stefani
9. Üleoja, Heiki

LOODUS

1. Šablinskaja, Arina
2. Kuusmann, Kaspar
3. Niido, Getter
4. Peet, Carina
5. Tammiste, Igor
6. Tihhonova, Ivika
7. Vähk, Kristjan
8. Kovaltšuk, Nikita

REAAL

Klassijuhataja: Pille Ers

1. Abel, Maarja
2. Allaste, Ardo
3. Bachman, Rainer
4. Doilova, Varvara
5. Ers, Heigo
6. Gromov, Maxim
7. Ilves, Jane
8. Jool, Maris
9. Josepson, Tiia
10. Kaljo, Oskar
11. Kallip, Triin
12. Kuus, Madli – Liis
13. Laidro, Ede
14. Mägi, Teeli
15. Ojamäe, Kristiina
16. Pikkor, Heigo
17. Skripitsõna, Jane
18. Sootalu, Kaidi
19. Zorina, Olesja
20. Verrev, Vootele
21. Vist, Renna

67. lend HUMANITAAR

Klassijuhataja: Kadre Maalma

1. Alas, Harri
2. Drobot, Valeria
3. Karu, Herman
4. Lass, Martin
5. Ljutt, Kaspar
6. Mikita, Martti
7. Oja, Maria
8. Pahhomov, Ilja
9. Park, Darja
10. Pilli, Erki
11. Sergejeva, Adel
12. Sünd, Roland
13. Tulskaja, Anastassia
14. Viisitam, Mikk

LOODUS

1. Ammas, Laura
2. Brazovskihh, Ksenia
3. Kaivoja, Kevin
4. Kert, Kaspar
5. Kuldmaa, Kristjan

REAAL

Klassijuhataja: Ilme Hallik

1. Allaste, Anar
2. Endjärv, Mirjam
3. Falovskaja, Anastassia
4. Ginzul, jaan
5. Gussarova, Uljana
6. Jääger, Aniken
7. Kurs, Matthias Johann
8. Leht, Kadri Liis
9. Mardi, Margus
10. Niglas, Mariethe-Piret
11. Paas, Helis
12. Pihlapuu, Mari-Liis
13. Saarmets, Mirjam
14. Simonis, Edith
15. Taalberg, Liina
16. Tarakanova, Inna
17. Tomband, Janar
18. Tomberg, Lii

68. lend REAAL

Klassijuhataja: Oksana Nazarova

  1. Andruse, Aimar
  2. Boitšenko, Darja
  3. Brodski, Mihhail
  4. Juškov, Artjom
  5. Kekišev, Maksim
  6. Kängsepp, Kristjan
  7. Lopsik, Mariliis
  8. Päslane, Diana
  9. Raku, Karina
  10. Rooma, Jonne
  11. Seli, Kaspar
  12. Tammiste, Artur
  13. Teppe, Triinu
  14. Tuljakova, Jekaterina
  15. Vilde, Alevtina

SOTSIAAL-RAKENDUS

  1. Leemets, Maris Kristin
  2. Paavo, Käti
  3. Sirel, Anne – Mai

SISEKAITSE

  1. Juhkov, Indrek
  2. Juškov, Maksim
  3. Lukk, Mari – Liis
  4. Saatman, Freddy

69. lend

Klassijuhataja: Merli Palmik

REAAL

  1. Jääger, Elise
  2. Kauril, Ragnar           
  3. Kuldmaa, Indrek
  4. Kuldmaa, Markus
  5. Kurs, Marielle            
  6. Lilleoja, Hegne
  7. Lilleorg, Egert
  8. Rastvorov, Kristin    
  9. Virkus, Karmel

SOTSIAAL-RAKENDUS

  1. Ailiste, Liisbeth
  2. Lainemäe, Marianne
  3. Nurm, Egon
  4. Tera, Õnne

Meie kooli medaliga lõpetanud

KULDMEDALIGA HÕBEMEDALIGA

1966 Linda Pool
1976 Priit Jõgi
1979 Ruth Luht
1979 Katrin Palm
1980 Pille Kilmi
1986 Ingrid Velbaum
1987 Heli Hanson
1989 Urmas Oru
1990 Kaire Inno
1990 Ellen Vimberg
1995 Kristina Kuhtin
1999 Kristina Vind
2000 Anu Aun
2000 Mariana Väli
2001 Ülane Vilumets
2001 Margit Metsla
2003 Jana Marinina
2004 Olga Dobrõdnjova
2004 Galina Hvorõhh
2004 Gaili Grüning
2005 Jelizaveta Kupinskaja
2006 Maris Juuse
2008 Mari Halliksaar
2009 Marge Arge
2010 Külli Kruus
2010 Mari - Liis Sillat
2011 Daniil Golubev
2011 Heliis Pikkor
2011 Katrel Virkus
2011 Margit Partei
2011 Triin Rannamaa
2012 Kerdo Koppel
2014 Heigo Ers
2014 Heigo Pikkor
2015 Anar Allaste
2015 Herman Karu
2015 Mariethe-Piret Niglas
2015 Mirjam Saarmets
2016 Jonne Rooma

1952 Andi Telling
1953 Enn Sibrits
1954 Uku Peinar
1954 Enn Nurk
1955 Urve Kilk
1956 Lea Meremaa
1960 Mati Kembo
1960 Mare Käbi
1962 Tiiu Tamme
1986 Kristiina Rebane
1986 Eeva Roosipuu
1986 Kersti Pärnpuu
1986 Marge Umberg
1987 Katrin Hindriks
1987 Karin Petrova
1988 Jooni Joost
1988 Pille Piik
1988 Mari-Liis Prisk
1988 Agu Vahur
1989 Anu Maasik
1989 Agne Narusk
1989 Evelin Pihlak
1990 Piret Rahe
1990 Kristiina Sillak
1990 Merle Tapner
1990 Külli Toomet
1990 Katrin Toss
1991 Tiina Kuusmann
1991 Külli Paalberg
1991 Katrin Rahe
1991 Ivi Rausi
1991 Terje Tammearu
1992 Katrin Aasmäe
1992 Diana Baikova
1992 Merle Lust
1992 Marve Randlepp
1992 Tiina Suvi
1992 Anu Võlma
1993 Raili Kriisa
1993 Anu Toluk
1993 Kairi Andresson
1993 Anu Kiristaja
1993 Leanika Pajo
1993 Sano Veit
1994 Margit Alasi
1994 Katrin Eero
1994 Kadri Prisk
1994 Heli-Triin Räis
1994 Antti Aitsen
1994 Sirje Ammas
1994 Martin Lehtla
1994 Ludmilla Nikitina
1994 Viivika Tikk
1995 Raul Altnurme
1995 Indrek Narusk
1996 Jaan Tärno
1999 Kersti Podmošenski
2000 Liina Lass
2000 Pille-Riin Rahe
2000 Katrin Viikov
2001 Karin Aasmäe
2002 Kaiu Hallik
2002 Aleksandra Sõrovegina
2003 Mihkel Utt
2003 Pille Ruusalu
2004 Maria Kupinskaja
2004 Katrin Kiviselg
2004 Dima Loope
2004 Marili Pruuns
2005 Kadi Talistu
2005 Diana Revjako
2006 Anne Arbonen
2006 Olga Katšanova
2006 Kaur Kübarsepp
2006 Polina Lobovikova
2007 Julija Aleksandrova
2007 Olga Hodakovskaja
2007 Ingrid Kirsipuu
2008 Jelizaveta Lukjanova
2008 Kristiina Samuel
2008 Olga Tarabarova
2009 Maido Lillemets
2010 Kristjan Kriisa
2010 Diana Nõmmemees
2011 Liis Süda
2011 Sigrit Ilves
2012 Jevgenia Kipritš
2013 Vladlena Utt
2014 Teeli Mägi
2014 Ede Laidro
2015 Anastassia Falovskaja
2015 Uljana Gussarova
2016 Karina Raku
2017 Elise Jääger
2017 Markus Kuldmaa